HESS Vagonový věšák Krušné hory
-17%
MOC¹
271 Kč
Cena
226 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
45 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 2-4 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A334709

EAN: 4016977128247

HESS Vagonový věšák Krušné hory
Tento text je přeložen automaticky.
Tento článek je užitečný pro první doteky a uchopení dítěte. S přívěskem je možné chrastit, hmatat, dotýkat se, uchopovat a mnoho dalšího - skvělý společník na doma i na cesty.

Když si koupíte dřevěné hračky na Hess , kupujete pro své dítě kvalitní hračky. Vyznačují se kvalitou, nápaditostí a barevností. Při výrobě je věnována zvláštní pozornost dodržování evropské normy EN 71.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry balení (délka x šířka x výška): 17,5 x 12 x 4 cm
  • Materiál: bukové dřevo
  • K připevnění na kočárek, postýlku nebo oblečení
  • Vyrobeno z místního neošetřeného dřeva
  • 100 % Made in Germany
  • Věk: od 6 měsíců
Pozor
Ujistěte se, že je visačka vždy připevněna na oděvu nebo kočárku. Hračku pravidelně kontrolujte, a pokud je vadná nebo poškozená, okamžitě ji vyjměte. Hračku nikdy neprodlužujte a přívěsek nepřipevňujte na šňůrky, stuhy, řemínky nebo volné části oděvu. Vaše dítě se jím může uškrtit. Používejte pod přímým dohledem dospělých.

Sponzorováno

product_detail_ad

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

HESS Vagonový věšák Krušné hory
HESS Vagonový věšák Krušné hory
MOC¹ 271 Kč
226 Kč