Naše alternativa k vyprodanému výrobku

HEVEA dudlík - přírodní kaučuk / dětská modrá / kulatá / kachna (0-3 měs.)
Momentálně vyprodáno

HEVEA dudlík - přírodní kaučuk / dětská modrá / kulatá / kachna (0-3 měs.)Cena
230 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A295160

EAN: 5710087419316

HEVEA dudlík - přírodní kaučuk / dětská modrá / kulatá / kachna (0-3 měs.)
Tento text je přeložen automaticky.
Dudlík HEVEA v Baby Blue - skvělá barva pro novorozence. Dudlík je bez znečišťujících látek a je biologicky rozložitelný, protože je čistě rostlinného původu, je vyroben z přírodního kaučuku a je zbarven přírodními pigmenty. Dudlíky HEVEA mají typický tvar motýla a jedinečné ventilační otvory HEVEA, zde ve tvaru kachny.

Ortodontické struky jsou ideální pro citlivé dásně a malé rostoucí zuby. Dudlík je hedvábně měkký a jemný na kůži a zubech dítěte, ale stále je odolný. Snadno se čistí v horké vodě a je obzvláště hygienický díky bezproblémovému designu s.

HEVEA není jen značka, ale také stojí za postojem, jak chceme nechat náš otisk prstu na tomto světě. Otisk prstu, který ukazuje, že se snažíme dělat lépe, vytvářet vědomější cestu a starat se o naši planetu en, kterou necháváme našim dětem.

Před prvním použitím dejte dudlík do vroucí vody na Po 5 minutách ji nechte vychladnout a vytlačte zbývající vodu. To slouží k zajištění hygieny.

Detaily produktu:
 • Materiál: 100% přírodní kaučuk
 • Dobré pro dítě, dobré pro životní prostředí
 • Velký výběr moderních barev
 • Jedinečné designové větrací otvory
 • Veganské a 100% bez plastů
 • Hygienické díky hladkému designu - zabraňuje tvorbě bakterií
 • Ergonomický tvar motýla - ponechává prostor pro nos a bradu
 • Měkký materiál chrání před známkami
 • Udržitelný, šetrný k životnímu prostředí, produkovaný s vysokou společenskou odpovědností
 • FSC certifikovaný obalový materiál
 • Bez umělých aditiv nebo barviv
 • Čištění: neponořujte se do sladkých látek ani léků. Nevystavujte přímému slunečnímu záření nebo v blízkosti zdroje tepla. Nesterilizujte. Před každým použitím očistěte. Čistěte podle pokynů ve sterilizačním roztoku pro kojenecké láhve. Čistěte ručně nebo ve speciálně navrženém zařízení. Není vhodné pro mikrovlnné trouby nebo myčky nádobí. Skladujte na suchém a čistém místě (nejlépe v uzavřené nádobě).
 • Věk: od 0 do 3 měsíců

Pozor
Před každým použitím zkontrolujte. Vytáhněte dudlík do všech směrů. Při prvních známkách poškození nebo závad to ihned vyhoďte. Používejte pouze speciální dudlíky (v souladu s EN 12586). Na dudlík nikdy nepřipevňujte jiné popruhy ani šňůry, vaše dítě by se s nimi mohlo uškrtit. Dudlík nelze spolknout a je k tomu určen. Opatrně a co nejjemněji ji odstraňte z úst dítěte.
Několik dětí je alergických na latex přírodního kaučuku. Proto dávejte pozor na alergické reakce a přestaňte používat dudlík, pokud se během používání dudlíku nebo po něm objeví alergické reakce.
Upozornění! Dummie Hevea jsou vyrobeny ze 100% latexu z přírodního kaučuku, který časem ztmavne.
Vyměňte dudlík po jednom až dvou měsících používání z hygienických a bezpečnostních důvodů.

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků - HEVEA dudlík - přírodní kaučuk / dětská modrá / kulatá / kachna (0-3 měs.)
Průměrné hodnocení výrobku:
1 hodnocení
 
0
 
0
 
1
 
0
 
0
eKomi - The Feedback CompanyCo je eKomi?
 • 100% nezávisle
 • Zcela transparentně
 • Od zákazníka zákazníkovi
Recenze

Naše nejprodávanější