HOBEA-Germany® Polštářek z třešňových pecek proužky
Momentálně vyprodáno

HOBEA-Germany® Polštářek z třešňových pecek proužky

 • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
 • Poštovné zdarma od 850 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A193046

HOBEA-Germany® Polštářek z třešňových pecek proužky
Mnozí rodiče používají u miminek a dětí raději hřejivé polštářky než termofory, např. polštářek z třešňových pecek.

Suché teplo se dá snadno regulovat. Třešňové pecky jsou přírodní výrobek a poskytují příjemné teplo anebo zimu. Tyto přírodní vlastnosti třešňových pecek jsou již dlouho známé. Zahřáté třešňové pecky vydávají teplo pomalu a stejnoměrně. Vhodné i pro ohřátí rukou nebo kapes.

Teplý polštářek z třešňových pecek přinese dítěti úlevu při prdících, kolikách a bolestech bříška. I u dospělých pomůže teplo při zažívacích problémech. Navíc pomůže zahřátý polštářek z třešňových pecek při bolestech zad, týlu, ramen, bolestech břicha, kloubů, při nachlazení a menstruačních potížích.

Někteří rodiče používají polštářek z třešňových pecek také v kočárku miminka. Kočárek se vyhřeje a když miminko leží v kočárku, přijímá příjemné teplo. Právě v zimě je to skvělá možnost, jak zpříjemnit kočárek pro miminko. To platí přirozeně i pro dětskou postýlku. (Každopádně chraňte miminko před přehřátím.) Polštářek z třešňových pecek předtím položit pod deku nebo na matraci a miminko na ně. Vzhledem k tomu, že jsou miminka zvyklá na teplo a příjemný pocit z matčiného lůna, spí na polštářku z třešňových pecek klidněji a lépe.

U malých zranění se také velmi dobře hodí polštářek k chlazení. Za tím účelem vložit polštářek z třešňových pecek do plastového sáčku a na ca. 45 - 60 min dát do chladničky nebo mrazničky.

Detaily:
 • Design: šedý
 • Motiv: proužky
 • Materiál: 100% bavlna
 • Průměr: 15 cm
 • Obsah: třešňové pecky
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.