Hoppediz BucklePad-Set sand
  • Hoppediz BucklePad-Set černý
  • Hoppediz BucklePad-Set šedý

MOC¹
449 Kč
Cena 315 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
134 Kč (30%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A227816

Hoppediz BucklePad-Set sand
S naším dětským nosičem HOP-TYE® a HOP-TYE® Conversion musíte zavazovat břišní pásy. Nyní nabízíme alternativně náš BucklePad-Set. Skládá se z dvoudílné bezpečnostní přezky a podložky pro tlumení tlaku pásu. Chcete-li nainstalovat podložku, nemusíte nejprve břisní popruh otevírat, ale můžete jednoduše podložit podložku a upevnit ji pomocí druků. BucklePad bez spony, můžete použít ve dvou verzích jako ramenní polstrování, pokud chcete zabránit poničení popruhů HOP-TYE® nebo HOP-TYE® Conversion.

Detaily:
  • Sada sestávající ze spony a podložky BucklePad
  • Vhodný pro obvod břicha 88 cm až 190 cm
  • Je také vhodný pro nosítka, která nejsou od firmy Hoppediz®
  • 100% bavlna
  • Praní na 60° C

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Hoppediz BucklePad-Set sand
MOC¹ 449 Kč
315 Kč
Top značky