HOPPEDIZ Dětské nosítko Bondolino, lehká kvalita, černá-písek

HOPPEDIZ Dětské nosítko Bondolino, lehká kvalita, černá-písek


MOC¹
2.838 Kč
Cena
2.718 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A108822

HOPPEDIZ Dětské nosítko Bondolino, lehká kvalita, černá-písek
Tento výrobek je doporučován naším Hebammen. Jedná se o výrobek bezpečný.

Naše BONDOLINO® lehká kvalita je identické našeho nosítka "klasik" Jen jeden rozdíl: " Lehkost " utkáno z jemného vlákna.Pro pocit jemnosti, pohodlí a vzdušnosti.
BONDOLINO® je ergonomické pohodlné od začátku až do váhy max. 20 kg.Lze nosit na břichu nebo zádech.

Dodáváno s obrázkovým plánkem, jak nosítko správně navlést a dítě usadit, krůček po krůčku. Kromě toho má nosítko pohodlné ramenní pásyZvláštnosti BONDOLINO® „Lehká kvalita":

• BONDOLINO® je první nosítko, utkané z příčné látky. Což má zcela jedinečné vlastnosti, k usazení dítěte a napasování nosítka do správné pozice. Tak budete nosit Vaše dítě v BONDOLINO® zcela blízko na těle, jako v Dětském šátku.

• BONDOLINO® disponuje širokým můstkem mezi nožičkami. Tento můstek podporuje správné nadzdvihnutí-roztažení nožiček držení dítěte v BONDOLINO® a je tak vhodné pro zdravý vývoj kyčlí. Zamezuje, aby nožičky dítěte nebyly zavěšeny nefyziologicky směrem dolů. Správné držení Těla i pro větší děti.

• Do nosítka BONDOLINO® není potřeba novorozenecká vložka a roste s dítětem.

• BONDOLINO® je možné používat celý den a rychle. Snadná obsluha. Bude nadšen i otec!

• Díky širokým, polstrovaným pásům je toto nosítko BONDOLINO® optimální také pro ně. Nosítko nabízí pohodlné nošení. Lze nastavit pro toho, kdo nosí a pro dítě.

• BONDOLINO® nemá žádné tvrdé popruhy, cvočky nebo klipsy a připomíná nosící pohodlí a flexibilitu jako šátek. Důležité je snadné použití.

• Jednoduchá obsluha a optimální design BONDOLINO® pro rodiče, kterým se zdá nosící šátek zbytečně komplikovaný.

• Praktické detaily jako například malá kapsička na ramenním pásu. Tato taštička není vhodná pro mobilní telefon.

• Součástí balení je i BONDOLINO® pytlík na umístění nosítka.


Důležité upozornění:
Dávejte pozor na to, aby suchý zip kyčlového pásu a kapuca při praní byly uzavřeny a přesně byly připevněny k sobě. Nepřídávejte změkčovadlo. BONDOLINO® nesmí být práno na 1000 otáček nebo sušen v sušičce na prádlo.
Pokud to nebudete dodržovat, nebudou mít zipy dlouhou životnost. Posaďte dítě do nosítka BONDOLINO® až tehdy, kdy je pevně nastaveno a upevněno na Vás.


Materiál a péče:
• Svrchní látka: 100% bavlna, příčná nit, neobsahuje škodlivé látky
• vatované otvory pro nožičky: 100% polyesterová vata
• Pásy: Polyuretan
• Uzávěry na suchý zip. 100% polyamid
• Lze prát na 40°C

Příslušenství

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

HOPPEDIZ Dětské nosítko Bondolino, lehká kvalita, černá-písek
MOC¹ 2.838 Kč
2.718 Kč
Top značky