HOPPEDIZ Dětské nosítko Bondolino, lehká kvalita, Timbuktu černé

HOPPEDIZ Dětské nosítko Bondolino, lehká kvalita, Timbuktu černé


  • HOPPEDIZ Dětské nosítko Bondolino, lehká kvalita, černá-písek
  • HOPPEDIZ Dětské nosítko Bondolino, lehká kvalita, petrol-creme
  • HOPPEDIZ Dětské nosítko Bondolino, lehká kvalita, marine-creme

MOC¹
2.973 Kč
Cena
2.350 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
623 Kč-21%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A187738

HOPPEDIZ Dětské nosítko Bondolino, lehká kvalita, Timbuktu černé
Naše BONDOLINO® lehká kvalita je identické našeho nosítka "klasik" Jen jeden rozdíl: " Lehkost " utkáno z jemného vlákna.Pro pocit jemnosti, pohodlí a vzdušnosti.
BONDOLINO® je ergonomické pohodlné od začátku až do váhy max. 20 kg.Lze nosit na břichu nebo zádech.

Dodáváno s obrázkovým plánkem, jak nosítko správně navlést a dítě usadit, krůček po krůčku. Kromě toho má nosítko pohodlné ramenní pásy

Zvláštnosti BONDOLINO® „Lehká kvalita":

BONDOLINO® je první nosítko, utkané z příčné látky. Což má zcela jedinečné vlastnosti, k usazení dítěte a napasování nosítka do správné pozice. Tak budete nosit Vaše dítě v BONDOLINO® zcela blízko na těle, jako v Dětském šátku.

Navíc má BONDOLINO® široký pruh látky mezi nožičkami. Tento můstek podporuje správné nadzdvihnutí-roztažení nožiček držení dítěte v BONDOLINO® a je tak vhodné pro zdravý vývoj kyčlí. Zamezuje, aby nožičky dítěte nebyly zavěšeny nefyziologicky směrem dolů. Správné držení Těla i pro větší děti.

Do nosítka BONDOLINO® není potřeba novorozenecká vložka a roste s dítětem.

BONDOLINO® se vyznačuje velmi snadnou manipulací ve všech každodenních a životních situacích a rychle se váže. Bude nadšen i otec!

Díky širokým, polstrovaným popruhům se BONDOLINO® přizpůsobí Vašim ramenům a týlu. Nosítko nabízí pohodlné nošení. Lze nastavit pro toho, kdo nosí a pro dítě.

BONDOLINO® nemá žádné tvrdé přezky, druky nebo západky a připomíná svým pohodlným nošením a flexibilitou šátek na nošení dětí. Důležité je snadné použití.

Díky snadnému užití a optimálnímu designu zaujme i rodiče, kterým je šátek moc složitý a/nebo se jim zdá alternativní.

Praktické detaily jako např. malá kapsa na ramenním popruhu. Tato taštička není vhodná pro mobilní telefon.

Součástí balení je i BONDOLINO® pytlík na umístění nosítka.


Upozornění!
Dávejte pozor na to, aby byly suchý zip bederního pásu a kapuce při praní uzavřeny a přesně byly připevněny k sobě. Nepřídávejte změkčovadlo. BONDOLINO® nesmí být práno na 1000 otáček nebo sušen v sušičce na prádlo.
Pokud to nebudete dodržovat, nebudou mít zipy dlouhou životnost. Posaďte dítě do nosítka BONDOLINO® až tehdy, kdy je pevně nastaveno a upevněno na Vás.


Materiál a péče:
  • Svrchní látka: 100% bavlna, protkaná napříč elastanem
  • vatované otvory pro nožičky: 100% polyesterová vata
  • Pásy: Polyuretan
  • Uzávěry na suchý zip. 100% polyamid
  • Lze prát na 40°C

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

HOPPEDIZ Dětské nosítko Bondolino, lehká kvalita, Timbuktu černé
MOC¹ 2.973 Kč
2.350 Kč
Top značky