Hoppediz Nosítko Bondolino Slim fit "Klassik" modro-melange
Hoppediz Nosítko Bondolino Slim fit "Klassik" modro-melange
Hoppediz Nosítko Bondolino Slim fit "Klassik" modro-melange
MOC¹ 2.700 Kč
2.060 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Hoppediz Nosítko Bondolino Slim fit "Klassik" modro-melange


MOC¹
2.700 Kč
Cena
2.060 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
640 Kč-24%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A192339

Hoppediz Nosítko Bondolino Slim fit "Klassik" modro-melange
BONDOLINO® je ergonomické pohodlné od začátku až do váhy max. 20 kg.BONDOLINO® nosítko můžeš nosit na břiše i zádech.

Dodáváno s obrázkovým plánkem, jak nosítko správně navlést a dítě usadit, krůček po krůčku. Můžeš si objednat plánek také zvlášť. Kromě toho má nosítko pohodlné ramenní pásy


Zvláštnosti BONDOLINO® „Slim fit“:

 • BONDOLINO® „Slim fit" je nosítko vyrobeno z látky popelín, která je vyrobena ze 100% bavlny. Design "černý-písek" a "písek-krém" jsou vyrobeny z příčné nitě lehkého nosítka. Ergonomicky tvarované sedátko pro dítě a jeho tělo. Tak budete nosit v nosítku BONDOLINO® Vaše dítě blízko tělu.
 • slim-fit varianta má kratší kyčloví pás a úzské ramenní pásy. Tak je obzvláště vhodná pro drobnější rodiče a nabízí pohodlné nošení.
 • Navíc má BONDOLINO® široký pruh látky mezi nožičkami. Tento můstek podporuje správné nadzdvihnutí-roztažení nožiček držení dítěte v BONDOLINO® a je tak vhodné pro zdravý vývoj kyčlí. Zamezuje, aby nožičky dítěte nebyly zavěšeny nefyziologicky směrem dolů. Správné držení Těla i pro větší děti.
 • BONDOLINO® se vyznačuje velmi snadnou manipulací ve všech každodenních a životních situacích a rychle se váže. Bude nadšen i otec!
 • Díky širokým, polstrovaným popruhům se BONDOLINO® přizpůsobí Vašim ramenům a týlu. Nosítko nabízí pohodlné nošení. Lze nastavit pro toho, kdo nosí a pro dítě.
 • BONDOLINO® nemá žádné tvrdé přezky, druky nebo západky a připomíná svým pohodlným nošením a flexibilitou šátek na nošení dětí. Důležité je snadné použití.
 • Díky snadnému užití a optimálnímu designu zaujme i rodiče, kterým je šátek moc složitý a/nebo se jim zdá alternativní.
 • Součástí balení je i BONDOLINO® pytlík na umístění nosítka.

Upozornění!
Dávejte pozor na to, aby byly suchý zip bederního pásu a kapuce při praní uzavřeny a přesně byly připevněny k sobě. Nepřídávejte změkčovadlo. BONDOLINO® nesmí být práno na 1000 otáček nebo sušen v sušičce na prádlo. Pokud to nebudete dodržovat, nebudou mít zipy dlouhou životnost. Posaďte dítě do nosítka BONDOLINO® až tehdy, kdy je pevně nastaveno a upevněno na Vás.


Materiál a péče:
 • Svrchní látka: 100% bavlna, příčná nit, neobsahuje škodlivé látky
 • vatované otvory pro nožičky: 100% polyesterová vata
 • Pásy: Polyuretan
 • Uzávěry na suchý zip. 100% polyamid
 • Lze prát na 40°C

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Naše nejprodávanější

Hoppediz Nosítko Bondolino Slim fit "Klassik" modro-melange
MOC¹ 2.700 Kč
2.060 Kč
Top značky