Hot Wheels City Power parkovací garáž se závodní dráhou
Momentálně vyprodáno

Hot Wheels City Power parkovací garáž se závodní dráhou

  • Dodací lhůta: Výrobek nyní vyprodán
  • Poštovné zdarma!
1.479 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A245288

Hot Wheels City Power parkovací garáž se závodní dráhou
Parkovací garáž nabízí hodiny zábavy s realistickými replikami! Toto obrovské parkoviště má karusel pro uložení automobilů a dvouproudovou dráhu pro bláznivé jízdy dolů z horního patra parkoviště. Parkovací garáž je obrovská, ale také kompaktní a může pojmout více než 35 vozů. Dětská představivost je stimulována, když jsou vozy se s vozy vjede do rotačního karuselu a jsou poháněny pohybem ruční kliky do nejvyššího patra, aby byly připraveny na závod.

Vzrušující závod až do přízemí, který končí vzdušným skokem! V přízemí garážového parkoviště můžete vozy ladit a doplňovat, než půjdou do příštího závodu v parkovacím domě! Díky praktickým držadlům jej lze kamkoli přenášet. Garáž Power Parku může být na různých místech propojena s jinými Hot-Wheels sety, a tak nabízí možnost si užít ještě větší dobrodružství plné závodění a rychlých aut.

Podrobnosti:
  • Velká parkovací garáž Hot-Wheels - parkoviště, kde se pohodlně vejde více než 35 vozů - vybízí k hodinám nápaditého hraní.
  • V rotačním karuselu je prostor pro automobily a ruční klika je všechny přemístí do nejvyššího podlaží
  • Uspořádej závody na dvouproudé dráze, která je ideální na závodění bok po boku a zjisti, které z tvých autíček je nejrychlejší.
  • V přízemí je čas na doplnění paliva a vyladění, předtím, než se s přáteli vrátíš k dalšímu závodu
  • Dětská představivost je stimulována díky různým spojovacím bodům s jinými hracími sadami Hot-Wheels
  • Věk: od 5 let

Upozornění Nevhodné pro děti do 5 let. Nebezpečí udušení malými díly.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.