howa ® Kuličková dráha včetně šesti valivých prvků

howa ® Kuličková dráha včetně šesti valivých prvků


Cena
1.299 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A293227

EAN: 4027914060179

howa ® Kuličková dráha včetně šesti valivých prvků
Tento text je přeložen automaticky.
Z cesty!

Nyní začíná závod s kuličkovou dráhou howa . To je zcela v Design podmořského světa. Děti mohou na start poslat hvězdici, rybu, barevné míčky, bublinu a podvodní vozidlo.

Zvedáním a odkládáním dřevěných prvků si děti trénují motoriku a koordinaci očí a rukou. Různě barevné kuličky a různé valivé prvky také poskytují spoustu zábavy při objevování. Účastníci, kteří nejsou prozatím vysláni do závodu, se mohou umístit na vrcholu kuličkové dráhy. Malé děti mohou sledovat divoký závod na čtyřstupňové dráze přes zábavné bubliny. modern e Design s pěknými pastelovými barvami, kuličková dráha je vizuálně vysoká light v každém dětském pokoji. dřevěná kuličková dráha je natřena barvami bezpečnými pro děti a splňuje evropskou bezpečnostní normu EN71.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 68 x 48 x 14 cm.
  • Je vybaven 6 barevně sladěnými rolovacími prvky.
  • Věk: od 12 měsíců
Pozor
Nevhodné pro děti mladší 12 měsíců. Používejte pod přímým dohledem dospělých.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

howa ® Kuličková dráha včetně šesti valivých prvků
howa ® Kuličková dráha včetně šesti valivých prvků
1.299 Kč