howa motorický hudební trojúhelník box

howa motorický hudební trojúhelník box


Cena
985 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A268446

EAN: 4027914060025

howa motorický hudební trojúhelník box
Tento text je přeložen automaticky.
howa Motorický trojúhelník „Music box“ podporuje motorické dovednosti a podporuje rozvoj sluchu u dětí.

Music box od howa ® čeká na oživení svými různými tóny. Budete rádi hrát integrovaný xylofon s barevnými pruhy. To není jen spousta legrace, ale také trénuje hudební smysl. Pokud naopak otáčíte ozubenými koly, chrastítkem nebo pouzdrem koule silně, vytvoří to úplně odlišné zvuky, které je třeba rozlišovat. Ráčnu a buben na boku Music Boxu lze hrát buď poškrábáním nebo poklepáním, nebo pomocí xylofonové paličky.

Podrobnosti o motorickém trojúhelníku „Music box“: xylofon podporuje motorické dovednosti a rozvoj sluchu , buben, rotující převody, pouzdro na koule, chrastítko se zvonky a rohatkou. Článek je nalakován dětskými barvami.

Podrobnosti:
  • rozměry: 27 x 22 x 24,5 cm
  • Propagace motorické dovednosti a podporuje rozvoj sluchu
  • Věk: od 12 měsíců
úcta
Nevhodné pro děti do 12 měsíců.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

howa motorický hudební trojúhelník box
985 Kč