Howa Obchůdek 'Malý pekař' 16 dílů

Howa Obchůdek 'Malý pekař' 16 dílů


Cena
1.885 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A260249

EAN: 4027914047521

Howa Obchůdek 'Malý pekař' 16 dílů
Tato malá pekárna ze dřeva se postará o zábavu. Zde si dlouho vyhraješ. V troubě na zadní straně se peče chléb i koláče. Pomůže ti speciální nádobí. Na tabuli na přední i zadní straně je možné napsat nabídku dne. Když je vše napečeno, může se začít prodávat!

Kleštěmi je možné vložit chléb, housky nebo koláč do tašky. Pečivo je možné nakrájet i na menší kousky. S umístěním zboží na správné světlo pomůže zrcadlo na zadní straně. A přichází na řadu placení. Peníze na hraní jsou samozřejmě součástí. Sada obsahuje 16 dílů: chléb, housku, preclík, rohlík a donut - vše je možné krájet, 4 druhy koláčů, nůž, kleště, dva nákupní sáčky a peníze na hraní.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 65 x 45 x 22 cm
  • Věk: od 3 let

Upozornění
Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení malými díly.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Howa Obchůdek 'Malý pekař' 16 dílů
1.885 Kč