Hrací deka do ohrádky ALVI Plus Birds beige 416-6

Hrací deka do ohrádky ALVI Plus Birds beige 416-6

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 5 kusy k dispozici!

1.654 Kč
1.244 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 410 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A086666

Hrací deka do ohrádky ALVI Plus Birds beige 416-6
Hrací deka do ohrádky ALVI L Plus s vysokým hnízdem

Aby se při hraní nemohlo nic stát!

Díky nové hrací dece do ohrádky Plus se už nemůže při hraní nic stát. Deka má prodlouženou čelní stranu, která zvyšuje bezpečnost.

• Polstrovaná s nabíraným dutým vláknem
• Pro sedmdesátkové a stovkové ohrádky
• Potah ze 100% bavlny
• Lze prát až na 40 stupňů C

Příslušenství

Cena
785 Kč
Cena
276 Kč
Cena
870 Kč
Cena
837 Kč
Cena
1.847 Kč
Cena
626 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Alvi

Pro odpočinkový spánek

Jméno firmy Alvi se skládá z počátečních písmen zakladatele Alfreda Viehhoferse, který firmu založil před více než 50 lety. Od té doby se prezentuje výrobce kojeneckého zboží v oblasti spaní jako spolehlivý partner, u kterého hledat věci pro optimalizaci odpočinku dětí. Vnější strana spacích pytlů z čisté bavlny je nejvhodnější pro citlivou pokožku Vašeho dítěte a neustále se přizpůsobuje jeho tělesné teplotě. Také krásně zdobebé povlečení nebo matrace od Alvi skýtají měkounké pohodlí a pocit bezpečí.


Hrací deka do ohrádky ALVI Plus Birds beige 416-6
1.654 Kč
1.244 Kč