hračky hraček do koupele s přáteli
Cena
421 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A283737

EAN: 9321104876300

hračky hraček do koupele s přáteli
Tento text je přeložen automaticky.
Hračka na koupání s přáteli z playgro je skvělá koupací hračka, se kterou se děti ve věku 6 měsíců mohou ponořit do fantazijního světa ve vaně.

Kromě postav a člunu jsou zde i další světla: Mýval začíná září, jakmile přijde do kontaktu s vodou. A u druhého medvěda je také skvělá funkce. Druhý medvěd je koupací bezpečnostní medvěd. Jakmile je teplota vody vyšší než 38 ° C, zbarví se dno medvěda a signalizuje, že voda je pro dítě ad ad de de child příliš horká.

Detaily produktu:
  • Rozměry (šířka x výška x hloubka): 16 x 6 x 20 cm
  • Materiál: 41% HIPS, 55% PVC, 4% ABS
  • Bisfenol A-free
  • Včetně baterií: 1 x LR1130
  • Věk: od 6 měsíců
Pozor
Používejte pouze v mělké vodě pod dohledem dospělých. Obsahuje knoflíkovou baterii. Nebezpečí při požití. Před použitím prosím odstraňte všechny obaly. Tento produkt obsahuje knoflíkovou nebo knoflíkovou lithiovou baterii. Požití knoflíkové nebo knoflíkové lithiové baterie může způsobit vnitřní chemické popálení a dokonce i smrt během dvou hodin. Použité baterie okamžitě zlikvidujte. Nové a použité baterie skladujte mimo dosah dětí. Pokud máte podezření, že baterie byly spolknuty nebo strčeny do částí těla, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Před použitím prosím odstraňte všechny obaly.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

hračky hraček do koupele s přáteli
421 Kč