hračky knorr® escabbo® Želvy vodní hračka sada 3 ks.

hračky knorr® escabbo® Želvy vodní hračka sada 3 ks.


Cena
285 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A277540

EAN: 4049491370359

hračky knorr® escabbo® Želvy vodní hračka sada 3 ks.
Tento text je přeložen automaticky.
Dvě vtipné vodní stříkací zvířata v designu barevné želvy jsou spojeny krátkou šňůrou. Zatáhněte za zvířata a oni se přibližují a přibližují - dokud se líbají!

Pár ropuch je spojen s malou dětskou ropuchou. Všechny postavy jsou přátelské k dětem a především bez zápachu. Tady také neodejde žádná barva. Děti se tak při koupání zvířat dlouho baví. Různé tvary a barvy pomáhají podporovat motorické dovednosti a vnímání. To se děje hravým způsobem. Pokud se zvířata v koupelně zašpiní, mohou být jednoduše očištěna teplou mýdlovou vodou a usušena na vzduchu.

Podrobnosti:
  • Rozměry: Ø 6 cm na zvíře
  • Materiál: plast
  • Čištění: teplou vodou a mýdlem
  • Údaje lze sušit na vzduchu
  • Věk: od 0 měsíců
úcta
Používá se pouze v mělké vodě a pod dohledem dospělých.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

hračky knorr® escabbo® Želvy vodní hračka sada 3 ks.
285 Kč