Hubelino duhové domino

Hubelino duhové domino


Cena
544 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A240337

EAN: 4250331410115

Hubelino duhové domino
Čtyři vyhrávajií, nebo raději domino? Proč ne oboje? Nová série logických her HUBELINO zabaví děti na dlouhé chvíle. Toto krásně barevné domino zlepšuje dětem nejen logické myšlení, ale napomáhá i při učení barviček. Nezáleží na počtu bodů, ale mnohem více na výběru správných barev. Osvědčený zásuvný systém zabraňuje sklouznutí nebo posunutí kamenů. Díky velkému rozměru je herní souprava dokonalým společníkem pro dlouhé jízdy autem nebo cestování.

Čtyři vyhrávají: Všechny kameny jsou smíchány a umístěny lícem dolů. Hra se hraje ve směru hodinových ručiček. Nejmladší hráč zahájí a umístí první kámen do středu herní desky. Pokud druhý hráč vybral kámen, který zapadá na jeden ze dvou konců již umístěného kamene, může ho umístit. Pokud tomu tak není, může otevřít novou sérii. Hráč, který dokáže dokončit čtyři své kameny do řady, dostane jeden bod. Kameny označené "H" mohou být použity jako žolíky. Hra končí, když již není možnost ytvořit řadu čtyř kamenů, nebo všechny kameny byly již umístěny na základní desce. Hráč, který získal nejvíce bodů je vítězem. Duhové domino: Všechny kameny jsou smíchány a umístěny lícem dolů. Pro jednoduché barevné domino je jedna základní deska. Ppro sestavení delších řad domina budou zapotřebí obě základní desky a první kámen spojí tyto desky dohromady (obrázek 5). Každý hráč si vybere 7 kamenů. Hra se hraje ve směru hodinových ručiček a hráč, který jako první úspěšně umístil své kameny, vyhrál. Nejmladší hráč může umístit první kámen uprostřed herní desky. Dvoubarevné kameny nesmějí být použity jako výchozí kámen. Pokládá se na jeden ze dvou konců řady kamenů. Pokud není k dispozici vhodný kámen, a není možné jej umístit, musí si hráč táhnout kámen ze zbývajících dosud nerozdělených kamenů. Hráč si smí vytáhnout maximálně 3 kameny, poté hraje další hráč. Kameny označené "H" mohou být použity jako žolíky.

Podrobnosti:
  • Vyrobeno v Německu
  • Vyrobeno z ABS umělé hmoty
  • 100 % kompatibilní s dalšími dráhami tohoto výrobce
  • Věk: od 4 - 12 let


Upozornění: Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Hubelino duhové domino
544 Kč