Sleva 10% na dětský pokoj
Sleva 10% na dětský pokoj
Kód kupónu
1KZ3884
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
Hubelino Kuličková dráha rozšíření s houpačkou 46ks

Hubelino Kuličková dráha rozšíření s houpačkou 46ks

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
890 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A213420

Hubelino Kuličková dráha rozšíření s houpačkou 46ks
Pro ty, kterým samotná rychlost není dost. Pro všechny, kteří hledají skutečné výzvy.

Pro skutečné stavební mistry je tu nyní sada s novými křídly od Hubelina. Nečekané stavební možnosti díky chytré pendlovací technice. Nikdo nemůže vědět, jakým směrem se kulička vydá. Půjde z jednoho křídla hned do druhého, nebo se vydá na razantní jízdu vzhůru? Díky dvěma křídlům v jedné sadě může kulička jít hned čtyřmi různými směry. Navíc se dá tato 46 dílná stavebnice kombinovat se všemi výrobky Hubelino. Když zakomponujete křídla do Vašich staveb, vytvoříte nečekaný labyrint kuličkové dráhy.

Podrobnosti:
  • 44 dílů a 2 kuličky
  • S návodem
  • Vyrobeno z ABS umělé hmoty
  • 100% kompatibilní s dalšími dráhami tohoto výrobce
  • Věk: od 4 let


Upozornění Nevhodné pro děti do 4 let. Nebezpečí udušení malými díly.

Download Návod mosty download Návod zatáčky download Návod skoky download Návod serpentiny download Návod tunel download Stavební manuál Základní sestava download Doprovodné informace Základní sestava download Doprovodné informace Startovací sestava

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hubelino Kuličková dráha rozšíření s houpačkou 46ks
890 Kč
Top značky