HUBELINO® Sudoku
Cena
500 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A240341

HUBELINO® Sudoku
Podle pravidel rozšířené a populární číselné hry sudoku mohou díky Hubelino Sudoku luštit děti již od věku čtyř let, protože používají barevné bloky namísto čísel. Při ukládání barevných kamenů se děti naučí myslet logicky a navíc jsou trénovány jejich jemné motorické dovednosti.

Hubelino Sudoku se skládá na mřížku se 4 x 4 polemi, z nichž na každé lze umístit jeden ze čtyř různobarevných kamenů. Používají se různobarevné hrací kameny. Přitom platí pravidlo: V každé řádce (vodorovně) a v každém sloupci (svisle) smí být zastoupena pouze jeddna barva. Totéž platí pro políčka o 2 x 2 herních kamench. Na následujících stranách je představeno 24 startovacích rastrů ve třech stupních obtížnosti, které se uístí před začátkem hry na herní desku. Konkrétní řešení se nacházejí na následujících stránkách.

Podrobnosti:
  • Vyrobeno v Německu
  • Vyrobeno z ABS umělé hmoty
  • 100 % kompatibilní s dalšími dráhami tohoto výrobce
  • Věk: od 4 - 12 let


Upozornění: Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými díly.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

HUBELINO® Sudoku
500 Kč
Top značky