HUDORA basketbalová sada In-/Outdoor 71621
Momentálně vyprodáno

HUDORA basketbalová sada In-/Outdoor 71621


Cena
1.245 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Číslo výrobku: A236369

HUDORA basketbalová sada In-/Outdoor 71621
Podrobnosti:
  • Sada s basketbalovým košem pro děti
  • Rozměry: 90 x 60 cm
  • Kovový kruh Ø 45,7 cm
  • S odpovídající síťkou a basketbalovou deskou vyrobenou z odolného a stabilního ABS plastu se vzorem
  • Součástí balení je materiál k připevnění

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hudora

Od úzkého věku podporovat radost z pohybu

Díky šikovným dopravním prostředkům a stabilnímu sportovnímu nářadí od Hudora Vaše dítě rychle zjistí, jaká zábava je při pobytu na čerstvém vzduchu. Již nejmenší děti mohou poznávat své okolí na odrážedlech, pro o něco starší děti jsou k dispozici koloběžky a trampolíny. Rutinní jezdci zkouší Longboards a inlinové brusle. Vhodně k různým ročním obdobím najdete výrobky jako houpačky, plážové sady, létací draky nebo brusle. Děti každého věku tak najdou při každém počasí to správné sportovní náčiní od Hudory.


Top značky