HUDORA Basketbalový koš se stojanem XXL 71661

HUDORA Basketbalový koš se stojanem XXL 71661


Cena
3.831 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A236373

HUDORA Basketbalový koš se stojanem XXL 71661
Basketbalový koš se stojanem XXL 305 je největší ve své třídě a lze jej přizpůsobit oficiální výšce hry. Je výškově nastavitelný od 260 do 305 cm. Stojan z ocelové tyče o průměru 60 mm. Mega velká basketbalová deska z PP (110 x 75 cm). Basketbalový koš s kovovým kroužkem 45 cm a sítí. Dodatečné vzpěry upevňují trubku k základně. Základna (112 x 75 x 17,5 cm) může být naplněna vodou nebo pískem a snadno přesunuta pomocí dvou koleček.

Podrobnosti:
  • Přenosný basketbalový stojan se dvěma kolečky Výškově nastavitelný od 260 do 305 cm
  • Basketbalová deska z PP Hi-Impact, 110 x 75 cm
  • Kovový kruh Ø 45 cm
  • Bílá polyesterová síť, délka 53 cm, ocelové tyče 50 - 60 mm Ø
  • Bezpečný stojan vyrobený ze stabilní PE, lze naplnit vodou nebo pískem.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hudora

Od úzkého věku podporovat radost z pohybu

Díky šikovným dopravním prostředkům a stabilnímu sportovnímu nářadí od Hudora Vaše dítě rychle zjistí, jaká zábava je při pobytu na čerstvém vzduchu. Již nejmenší děti mohou poznávat své okolí na odrážedlech, pro o něco starší děti jsou k dispozici koloběžky a trampolíny. Rutinní jezdci zkouší Longboards a inlinové brusle. Vhodně k různým ročním obdobím najdete výrobky jako houpačky, plážové sady, létací draky nebo brusle. Děti každého věku tak najdou při každém počasí to správné sportovní náčiní od Hudory.


HUDORA Basketbalový koš se stojanem XXL 71661
3.831 Kč
Top značky