HUDORA BigWheel 205 černá/antracit 14825

HUDORA BigWheel 205 černá/antracit 14825


Cena
3.984 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A264411

EAN: 4005998149317

HUDORA BigWheel 205 černá/antracit 14825
Koloběžka BigWheel 205 od HUDORA – rychle a bezpečně do každého cíle
Koloběžka řady BigWheel od značky HUDORA přesvědčí svým každodenním využitím, jak pro malé, tak i velké. Nezáleží na tom, zda pojedete do školy anebo do kanceláře - s BigWheel 205 se každý dostane rychle a bezpečně do svého cíle.
Díky řídítkům, které lze výškově nastavit (79 až 104 cm), se bigWheel hodí nejen pro jízdu, ale může být snadno transportován v autobuse, vlaku, v autě. Obzvlášť robustní sklápěcí mechanismus Heavy Duty garantuje bezproblémové rozložení a složení koloběžky - i po dlouhém užívání. Koloběžka BigWheel 205 je vyrobena mimo jiné i z vysoce kvalitního hliníku, díky kterému má koloběžka nízkou hmotnost, integrovaný stojan a nastavitelný pás na zavěšení usnadňují transport.
Jízda na koloběžce se tím pádem stává jednodušší a příjemnější v porovnání s ostatními dopravními prostředky. Hluboko položený Low rider Deck zaručuje rychlý rozjezd a pohodlnou jízdu. High-Rebound-RX- kolečka jsou velice úzká (205 mm Ø) a umožňují vyšší rychlost a optimální požitek z jízdy. Zadní brzda a vestavěný blatník slouží pro bezpečnou a příjemnou jízdu, která je dále podporovaná při setmění odrazkami na řídítkách a vzadu S délkou zadní části 88 cm a s nášlapnou plochou 33 x 11,5 cm je koloběžka BigWheel vhodná pro děti školního věku až po dospělé. Maximální užitková hmotnost je 100 kg. BigWheel je k dispozici v různých barvách. BigWheel 205 od značky HUDORA - rychlost a zábava při jízdě se potkává s bezpečností a flexibilitou.

Podrobnosti:
 • Low Rider stupátko
 • Velmi kvalitní hliník
 • Zadní třecí brzda
 • Integrované blatníky
 • Heavy Duty - sklopný mechanismus
 • výškově nastavitelná od 79 do 104 cm a sklopná řidítka
 • Pás k přenášení
 • Stojánek
 • Světla na řidítkách
 • Rozměry: Délka ca 88 cm
 • Nástupní plocha ca. 33 x 11,5 cm
 • High-Rebound-RX kolečka 205 mm Ø z PU, 87 A, kuličková ložiska ABEC 5, Chrom
 • Max nosnost 100 kg

Pozor!
Používat s ochranným příslušenstvím. Nepoužívat v silničním provozu!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hudora

Od úzkého věku podporovat radost z pohybu

Díky šikovným dopravním prostředkům a stabilnímu sportovnímu nářadí od Hudora Vaše dítě rychle zjistí, jaká zábava je při pobytu na čerstvém vzduchu. Již nejmenší děti mohou poznávat své okolí na odrážedlech, pro o něco starší děti jsou k dispozici koloběžky a trampolíny. Rutinní jezdci zkouší Longboards a inlinové brusle. Vhodně k různým ročním obdobím najdete výrobky jako houpačky, plážové sady, létací draky nebo brusle. Děti každého věku tak najdou při každém počasí to správné sportovní náčiní od Hudory.


Naše nejprodávanější

HUDORA BigWheel 205 černá/antracit 14825
3.984 Kč