HUDORA Boxovací souprava Teens, 10 kg 74414

HUDORA Boxovací souprava Teens, 10 kg 74414

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 1 kusy k dispozici!

1.821 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A236375

HUDORA Boxovací souprava Teens, 10 kg 74414
S boxovací soupravou Teens od firmy HUDORA si mohou dospívající pořádně upustit páru. Rovněž začátečníci v boxu, kteří hledají možnost, jak si doma v klidu potrénovat, si díky soupravě přijdou na své. Vzhledem k relativně vysoké hmotnosti 10 kg poskytuje boxovací pytel dostatečný odpor. Zabraňuje nežádoucímu nekontrolovatelnému houpání. Závěs tvoří robustní popruhy s ocelovým kroužkem pro snadnou montáž na vhodný stropní hák. Aby bylo možné okamžitě začít, obsahuje sada také boxerské rukavice. Tyto chrání ruce a lze je nastavit pomocí suchého zipu. Během tréninkových přestávek je vše uloženo v praktickém úložném vaku. Hmotnost boxerských rukavic je 8 uncí, rozměry boxovacího pytle jsou asi 70 x 25 x 25 cm.

Podrobnosti:
  • 10 kg boxovací pytel
  • Rozměry: cca 70 x 25 x 25 cm
  • Horní vrstva z robustního PU
  • Závěs na PP pásech s ocelovým kroužkem
  • 1 pár boxerských rukavic vyrobených z PU, 8 uncí
  • S taškou

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hudora

Od úzkého věku podporovat radost z pohybu

Díky šikovným dopravním prostředkům a stabilnímu sportovnímu nářadí od Hudora Vaše dítě rychle zjistí, jaká zábava je při pobytu na čerstvém vzduchu. Již nejmenší děti mohou poznávat své okolí na odrážedlech, pro o něco starší děti jsou k dispozici koloběžky a trampolíny. Rutinní jezdci zkouší Longboards a inlinové brusle. Vhodně k různým ročním obdobím najdete výrobky jako houpačky, plážové sady, létací draky nebo brusle. Děti každého věku tak najdou při každém počasí to správné sportovní náčiní od Hudory.


HUDORA Boxovací souprava Teens, 10 kg 74414
1.821 Kč