BLACK WEEK: Až 1400 Kč sleva
BLACK WEEK: Až 1400 Kč sleva
Získat slevu
00
Std.
00
Min.
00
Sek.
HUDORA fitness Expanderset, 3 kusy 76698

HUDORA fitness Expanderset, 3 kusy 76698

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
  • Ještě 1 kusy k dispozici!
MOC¹ 435 Kč
235 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 200 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A167168

HUDORA fitness Expanderset, 3 kusy 76698
Praktická sada z inovativního tubového materiálu pro efektívní cvičení všech částí těla. TPR trubka, se silou napnutí "střední" s 2 mm tloušťky stěny a příjemné měkké uchopní madla. Set v červeno-černém provedení včetně Fitness návodu s mnoha cviky. Obsahuje: 1 x Tube-Expander, délka 135 cm Pro cvičení s velkým rozsahem a pro celotělová cvičení. 1 x Cross-Tube, délka 38 cm. S přídavnou měkkou manžetou uprostřed. Pro cvičení se středním rozsahem a pro cvičení těch částí těla, které jsou těsně u sebe (např. ramenní pletence a paže) 1 x Fitness-Ring-Tube, Obvod 65 cm. Pro cvičení s malým rozsahem, zejména pro cílený trénink jednotlivých svalových skupin (např bicepsu)

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 76698
• Červené Tubes s černými úchopy, pevnost v tahu "střední"
• 1 x Fitness-Tube-Expander, Délka 135 cm
• 1 x Fitness-Ring-Tube, Obvod 65 cm
• 1 x Fitness-Cross-Tube, Délka 38 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hudora

Od úzkého věku podporovat radost z pohybu

Díky šikovným dopravním prostředkům a stabilnímu sportovnímu nářadí od Hudora Vaše dítě rychle zjistí, jaká zábava je při pobytu na čerstvém vzduchu. Již nejmenší děti mohou poznávat své okolí na odrážedlech, pro o něco starší děti jsou k dispozici koloběžky a trampolíny. Rutinní jezdci zkouší Longboards a inlinové brusle. Vhodně k různým ročním obdobím najdete výrobky jako houpačky, plážové sady, létací draky nebo brusle. Děti každého věku tak najdou při každém počasí to správné sportovní náčiní od Hudory.


HUDORA fitness Expanderset, 3 kusy 76698
MOC¹ 435 Kč
235 Kč