HUDORA fotbalová branka Freekick s plachtou 76922

HUDORA fotbalová branka Freekick s plachtou 76922


Cena
1.495 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A236757

HUDORA fotbalová branka Freekick s plachtou 76922
S fotbalovou brankou HUDORA Freekick budete vždy ve hře. Fotbalová branka HUDORA Freekick je tréninková sada pro budoucí profesionály. Díky speciálnímu pozadí mohou mladí fotbalisté trénovat bez týmu a ještě více vylepšovat svou techniku střelby. Technika je ve fotbalu stále důležitější. Střelba na branku není jen zábava, ale je také skvělý způsob, jak zlepšit vlastní techniku. Branka Freekick může být ale také jen "pouhou" fotbalovou brankou. Mladí fotbalisté tak mohou trénovat v týmu, stejně jako v malých skupinkách nebo dokonce sami. Samozřejmě, že branka je také vítaným hostem na oslavě narozenin dětí a na festivalech. Fotbalová branka Freekick má rozměry 213 x 152 x 76 cm a skládá se z extra silného trubkového rámu, jehož černý práškový nástřik chrání proti korozi. Značené tyče a šikovný click systém usnadní sestavování sady, zvládne to opravdu každý. Šest kolíčků zajistí stabilní polohu a odolná síť je po celém obvodu uchycena pomocí šňůry. Fotbalová branka Freekick se nejen snadno rozloží, ale je také robustní a odolná vůči povětrnostním vlivům. Takže máte na dlouhou dobu zajištěny skutečné fotbalové zážitky.

Podrobnosti:
  • trubky s práškovým nástřikem, cca 32 mm Ø
  • Rozměry 213 x 152 x 76 cm
  • Snadná Easy-Click montáž označených trubek.
  • Síť odolná proti povětrnostním vlivům, 5-vláknový polyester
  • Upevnění sítě přes suché zipy a šňúry
  • 5 kolíků pro upevnění
  • Polyesterová branková stěna se 2 zesílenými cílovými otvory
  • 6x kolíky pro upevnění brankové stěny

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hudora

Od úzkého věku podporovat radost z pohybu

Díky šikovným dopravním prostředkům a stabilnímu sportovnímu nářadí od Hudora Vaše dítě rychle zjistí, jaká zábava je při pobytu na čerstvém vzduchu. Již nejmenší děti mohou poznávat své okolí na odrážedlech, pro o něco starší děti jsou k dispozici koloběžky a trampolíny. Rutinní jezdci zkouší Longboards a inlinové brusle. Vhodně k různým ročním obdobím najdete výrobky jako houpačky, plážové sady, létací draky nebo brusle. Děti každého věku tak najdou při každém počasí to správné sportovní náčiní od Hudory.


Naše nejprodávanější

HUDORA fotbalová branka Freekick s plachtou 76922
1.495 Kč
Top značky