HUDORA houpací hnízdo Hollywood, antracit/tyrkys
Momentálně vyprodáno

HUDORA houpací hnízdo Hollywood, antracit/tyrkys


Cena
2.949 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Číslo výrobku: A236775

HUDORA houpací hnízdo Hollywood, antracit/tyrkys
Houpejte se a odpočívejte v houpačce Hudora Hollywood.

Houpačka HUDORA je nezničitelný kousek pro malé děti, ale také místo pro odpočinek dospělých. Tato houpačka je zárukou skvělých zážitků. Inovativní houpací hnízdo HUDORA je nezničitelným kouskem pro malé děti, ale také místo pro odpočinek dospělých. Tato houpačka je zárukou skvělých zážitků. Díky otočnému kloubu se houpačka Hollywood mění na otočné sedátko s pohodlnou, plynule nastavitelnou opěrkou. Odnímatelná poduška s odděleným polštářkem na krk poskytuje potřebné pohodlí pro relaxaci. Sedadlo je zcela uzavřeno, takže ruce ani nohy dětí nemohou být chyceny do houpačky. Materiál odolný vůči povětrnostním vlivům a vysoce kvalitní trubkový rám z oceli činí tuto houpačku velmi robustní a odolnou. Díky velkému prostoru pro posezení (120 x 60 cm) a vysokému zatížení (do 100 kg) je houpačka Hollywood vhodná pro každého člena rodiny. Pokud je v domě dostatek místa, houpačka může také viset v interiéru jako hnízdo. Houpačku lze jednoduše nastavit pomocí tlačítka Easy-Push, plynule nastavitelného pro individuální pohodlí pro sezení i ležení. Denní snění uvolňuje a podporuje kreativitu. Zvláště v každodenním životě je příjemné mít "okřídlené" útočiště. S houpačkou HUDORA Hollywoodem můžete jednoduše snít.

Podrobnosti:
  • Vysoce kvalitní PP plastové pletivo jako sedadlo
  • Rámové trubky z oceli odolné vůči povětrnostním vlivům Ø 25 mm
  • Výška závěsných lanek od 92 - 152 cm
  • Rozměry: 120 x 60 x 8 cm včetně polštářků s odnímatelnou opěrkou hlavy
  • Hmotnost: 6,5 kg
  • Maximální nosnost: 100 kg

Pozor Vhodné pouze pro soukromé domácí použití.
Používat pouze za dozoru dospělých.
Nevhodné pro děti do 36 měsíců, kvůli riziku spolknutí malých částí. Nebezpečí uškrcení! Hrozí nebezpečí spadnutí!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hudora

Od úzkého věku podporovat radost z pohybu

Díky šikovným dopravním prostředkům a stabilnímu sportovnímu nářadí od Hudora Vaše dítě rychle zjistí, jaká zábava je při pobytu na čerstvém vzduchu. Již nejmenší děti mohou poznávat své okolí na odrážedlech, pro o něco starší děti jsou k dispozici koloběžky a trampolíny. Rutinní jezdci zkouší Longboards a inlinové brusle. Vhodně k různým ročním obdobím najdete výrobky jako houpačky, plážové sady, létací draky nebo brusle. Děti každého věku tak najdou při každém počasí to správné sportovní náčiní od Hudory.


Top značky