HUDORA Koloběžka Big Wheel RX-Pro 205, červeno/černá
HUDORA Koloběžka Big Wheel RX-Pro 205, červeno/černá
2.999 Kč
Všechny ceny vč. DPH

HUDORA Koloběžka Big Wheel RX-Pro 205, červeno/černá


Cena
2.999 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A149199

HUDORA Koloběžka Big Wheel RX-Pro 205, červeno/černá
Rychle dojít z bodu A do bodu B - vždy nejkratší trasou, to jsou přednosti jízdy koloběžkou Big Wheel RX-Pro 205. S Big Wheel RX-Pro 205 je člověk vybaven pro jízdu v džungli velkoměsta. Díky svému Heavy Duty skládacímu mechanismu a nastavitelnému ramennímu popruhu se může po použití vzít snadno na rameno. To je výhoda zejména pro lidi kteří musí změnit způsob dopravy na cestě do práce nebo do školy. Dá se tak snadno dostat k autu, nebo k tramvaji, protože se Big Wheel snadno sklapne. Koloběžka jde nejen složit, ale je i velice flexibilní: řídítka jsou nastavitelná do výšky od 79 do 104 cm. Integrovaný stojan se hodí pro ty, kteří dělají více zastávek po sobě, jako je nakupování nebo sbírání s přátel pro společnou jízdu. XL-Pro Low Rider palubní deska koloběžky je dokonale navržena pro pohodlnou jízdu. Široká palubní deska nabízí pohodlné a bezpečné postavení. Díky hluboce posazené palubě je jízda zvláště hladká. PU High-Rebound kola jsou trvanlivé a super pohodlné pro ty, kteří mají rádi rychlou jízdu. Tichá ABEC 5 kuličková ložiska z chromu a minimální hmotnost koloběžky z vysoce kvalitního hliníku hrají v rýchlosti velikou roli. Integrovaný široký blatník zajišťuje, že člověk ani přes veškerou zábavu nemůže být špinavý. Rychle zrychluje. Další bezpečnostní pervek nabízejí reflektory na palubě a na řídítkach. Reflektory zajišťují, že je člověk i ve tmě dobře rozeznatelný. Brzdění je intuitivní přes zadní třecí brzdu. Big Wheel RX-Pro 205 má nosnost do 100 kg.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 14758
• RX-Pro Low Rider povrch
• Velmi kvalitní hliník
• Zadní třecí brzda
• Integrovaný blatník
• Heavy Duty - sklopný mechanismus
• výškově nastavitelná od 79 do 104 cm a sklopná řidítka
• pás k přenosu
• se stojánkem
• reflektor na řidítkách
• Rozměry: Délka ca 88 cm, stupátko ca. 30 x 11,4 cm
• High-Rebound-RX kolečka ca. 205 mm ě
• Kolečka PU, 87 A
• kola s kuličkovými ložisky ABEC 5, chrom
• Max. nosnost 100 kg

Upozornění!
Používat s ochranným příslušenstvím.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hudora

Od úzkého věku podporovat radost z pohybu

Díky šikovným dopravním prostředkům a stabilnímu sportovnímu nářadí od Hudora Vaše dítě rychle zjistí, jaká zábava je při pobytu na čerstvém vzduchu. Již nejmenší děti mohou poznávat své okolí na odrážedlech, pro o něco starší děti jsou k dispozici koloběžky a trampolíny. Rutinní jezdci zkouší Longboards a inlinové brusle. Vhodně k různým ročním obdobím najdete výrobky jako houpačky, plážové sady, létací draky nebo brusle. Děti každého věku tak najdou při každém počasí to správné sportovní náčiní od Hudory.


Naše nejprodávanější

HUDORA Koloběžka Big Wheel RX-Pro 205, červeno/černá
2.999 Kč
Top značky