HUDORA Longboard CruiseStar, červeno/modrý 12813

HUDORA Longboard CruiseStar, červeno/modrý 12813


MOC¹
2.454 Kč
Cena
1.609 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
845 Kč-34%
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A144838

HUDORA Longboard CruiseStar, červeno/modrý 12813
Stylistický longboard pro bezhraniční jízdu. HUDORA CruiseStar je perfektní záčátečnický model pro stálou rychlou jízdu a jízdu s různými uměleckými kousky. Extra široká High kolečka se při jízdě málo opotřebí. V kombinaci s ABEC 7 chrom bude tempo předproramováno. Ideální pro navigování zadních koleček v čemž pomáhá nástupní plocha CruiseStar. Nabízí dostatek místa pro velké nohy, ale umožňuje snadné ovládání boardu. Tento board se zesílenými PP-High dopadem je robustní a flexibilní. Jisté stání garantuje protiskluzové stupátko. Tak se můžeš s longboardem vydat na ty správné cesty.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 12813
• Rozměry: 36" x 9,5" (ca. 91,4 x 24,1 cm)
• Vhodné pro pro stálou rychlou jízdu a jízdu s různými uměleckými kousky.
• Vláknové zesílení, flexibilního PP-High dopadu bordu
• Protiskluzové stupátko
• Big Cut Outs 7" Inverted Truck, hliníkový Truck
• PUC kolečka, 92A High Rebound, 70 x 51 mm
• ABEC 7Cruising Lager, chrom
• Max nosnost 100 kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hudora

Od úzkého věku podporovat radost z pohybu

Díky šikovným dopravním prostředkům a stabilnímu sportovnímu nářadí od Hudora Vaše dítě rychle zjistí, jaká zábava je při pobytu na čerstvém vzduchu. Již nejmenší děti mohou poznávat své okolí na odrážedlech, pro o něco starší děti jsou k dispozici koloběžky a trampolíny. Rutinní jezdci zkouší Longboards a inlinové brusle. Vhodně k různým ročním obdobím najdete výrobky jako houpačky, plážové sady, létací draky nebo brusle. Děti každého věku tak najdou při každém počasí to správné sportovní náčiní od Hudory.


Naše nejprodávanější

HUDORA Longboard CruiseStar, červeno/modrý 12813
MOC¹ 2.454 Kč
1.609 Kč
Top značky