HUDORA Odrážedlo Cruiser Girl, 12" Aluminium, bílo/růžové 10089

HUDORA Odrážedlo Cruiser Girl, 12" Aluminium, bílo/růžové 10089


MOC¹
3.272 Kč
Cena
2.652 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
620 Kč (19%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A149170

HUDORA Odrážedlo Cruiser Girl, 12" Aluminium, bílo/růžové 10089
Užij si napínavou jízdu! Odrážedlo HUDORA Cruiser 12" Aluminium je pohodlné a praktické. Kromě toho může být stupátko použito jako opěrka nohy, pokud se zrovna nepřidává "plyn". Lehký hliníkový rám umožňuje snadno, odrážedlo odnést o pár kroků, nebo přes schody. Odrážedlo je i přes svou nízkou hmotnost velmi robustní. Pneumatiky jsou i za mokra super přilnavé. Tak lze s odrážedlem jezdit i přes louže bez toho, aby vybočilo z dráhy. Bezpečnost je pro HUDORA prioritou . Odrážedlo Cruiser je vybaveno bezpečnostními popruhy umístěnými v rukojetích, které nabízejí ochranu, kdyby přece jen mělo dojít k malé havárii. Dále je odrážedlo vybaveno zadní brzdou, která připravuje mladé řidiče k přechodu na kolo. Na rychlé odstavení je odrážedlo vybaveno stojánkem. Odrážedlo lze přizpůsobit velikosti a potřebám dětí, sedadlo a řídítka jsou výškově nastavitelná. Odrážedlo Cruiser Aluminium je vyráběno ve dvou křiklavých barvách: bílo / růžová a modro / žlutá Nosnost 50 kg.

Podrobnosti:
 • Číslo výrobku výrobce: 10089
  Robustní hliníkový rám s nízkým nástupem.
  12'' kola, 2.25'' široké nafukovací pneumatiky s hliníkovými ráfky
  Se stojánkem
  Zadní brzda
  Rukojeti s bezpečnostním páskem
  Úchop za sedadlem
  Barva: bílo-růžová
  Blatníky ve předu i vzadu
 • Rozměry: ca. 94 x 46 x 57 cm
  Výškové nastavení sedadla od 35 - 41,5 cm
  Výškové nastavení řidítek od 50 - 57 cm
  Max. nosnost 50 kg

  Upozornění!
  Používat s ochranným příslušenstvím. Nepoužívat v silničním provozu!
  Nevhodné pro děti do 36 let, kvůli riziku spolknutí malých částí. Nebezpečí udušení!
 • Informace o zaslání

  Doručení zásilek:

  Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

  Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

  Značka

  Hudora

  Od úzkého věku podporovat radost z pohybu

  Díky šikovným dopravním prostředkům a stabilnímu sportovnímu nářadí od Hudora Vaše dítě rychle zjistí, jaká zábava je při pobytu na čerstvém vzduchu. Již nejmenší děti mohou poznávat své okolí na odrážedlech, pro o něco starší děti jsou k dispozici koloběžky a trampolíny. Rutinní jezdci zkouší Longboards a inlinové brusle. Vhodně k různým ročním obdobím najdete výrobky jako houpačky, plážové sady, létací draky nebo brusle. Děti každého věku tak najdou při každém počasí to správné sportovní náčiní od Hudory.


  HUDORA Odrážedlo Cruiser Girl, 12" Aluminium, bílo/růžové 10089
  MOC¹ 3.272 Kč
  2.652 Kč
  Top značky