HUDORA Roller Skates Advanced, růžová červenání

HUDORA Roller Skates Advanced, růžová červenání


Velikostní tabulka Vyžádat velikost

Cena
1.941 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A285613

HUDORA Roller Skates Advanced, růžová červenání
Tento text je přeložen automaticky.
Přilba, kolenní chrániče - a na kolečkách, které dělají ulice a chodníky nebezpečnými:

Při prvních slunečních paprskách přitahuje jaro mladé i staré fanoušky kolečkových bruslí do okolního světa. Cool vzhled, rychlost a perfektní fit jsou zvláště důležité pro děti.

Kolečkové brusle s měkkou imitací kožené boty jsou dodávány v módní růžové barvě Blush a lze je snadno upravovat podle velikosti - pro velikosti 31 až 34 nebo 35 až 38. K úpravě velikosti dochází v botě a není viditelný zvenku. Extra měkké polstrování zajišťuje maximální pohodlí pro dětské nohy. Dobrá opora poskytuje speciální zesílení na patě a špičce.

Takže vám nic nebrání v bezpečném závodění v chladném vzhledu - a když po dlouhé zimě první paprsky slunečního svitu znovu přitahují každého, kolečkové brusle z minulého roku jsou stále fit ... zaručeno .

Detaily produktu:
  • Velikost nastavitelná na 4 velikosti
  • Roste nad velikostmi 31-34 nebo 35-38
  • Boty z měkké umělé kůže, extra měkké čalounění
  • Zesílení v patě a špičce poskytuje dobrou oporu pro chodidlo
  • Rázuvzdorný PP nárazový rám s hliníkem PU Uzávěrka kamionu
  • Cast 82A PU kolečka: 58 x 33 mm
  • ABEC 5 Chrome kuličkové ložisko
  • Velikosti: 31-34 nebo 35-38
úcta
Používejte s ochranným vybavením. Nepoužívejte v silniční dopravě!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hudora

Od úzkého věku podporovat radost z pohybu

Díky šikovným dopravním prostředkům a stabilnímu sportovnímu nářadí od Hudora Vaše dítě rychle zjistí, jaká zábava je při pobytu na čerstvém vzduchu. Již nejmenší děti mohou poznávat své okolí na odrážedlech, pro o něco starší děti jsou k dispozici koloběžky a trampolíny. Rutinní jezdci zkouší Longboards a inlinové brusle. Vhodně k různým ročním obdobím najdete výrobky jako houpačky, plážové sady, létací draky nebo brusle. Děti každého věku tak najdou při každém počasí to správné sportovní náčiní od Hudory.


Naše nejprodávanější

HUDORA Roller Skates Advanced, růžová červenání
1.941 Kč