Zůstaňte s námi doma!
Zůstaňte s námi doma!
Sleva až
1000 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HUDORA Roller Skates Advanced, růžová červenání, velikost 35-38

HUDORA Roller Skates Advanced, růžová červenání, velikost 35-38


Cena
1.381 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A269560

EAN: 4005998853

HUDORA Roller Skates Advanced, růžová červenání, velikost 35-38
Tento text je přeložen automaticky.
"„Přilba, přilby, chrániče kolen - a na válečcích, které činí hraní ulic a chodníků nebezpečnými:

Při prvních paprscích slunečního svitu přitahuje jaro mladé a staré fanoušky kolečkových bruslí do okolního světa. , rychlost a perfektní střih jsou zvláště důležité pro děti.

Kolečkové brusle s měkkou imitací kožených bot jsou dodávány v módní růžové barvě Blush a snadno upravitelné velikosti v chladném vzhledu - pro velikosti 35 až 38. Velikost úprava probíhá v botě a není zvenku viditelná. Extra měkké polstrování zajišťuje maximální pohodlí dětských nohou. Speciální výztuhy na patě a špičce poskytují dobrou oporu.

Takže nic nebrání bezpečnému závodění v chladném vzhledu - a když po dlouhé zimě první paprsky slunce přitáhnou všechny znovu ven, kolečkové brusle z minulého roku jsou stále fit ... zaručeno. ""

Podrobnosti:
  • Velikost nastavitelná na 4 velikosti
  • Roste nad velikostmi 35-38
  • Měkké boty z umělé kůže, extra měkké čalounění li> Cast 82A PU kolečka: 58 x 33 mm
  • ABEC 5 Chrome kuličkové ložisko
  • Velikosti: 35-38

úcta
Používejte s ochranným vybavením. Nepoužívat v silniční dopravě!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hudora

Od úzkého věku podporovat radost z pohybu

Díky šikovným dopravním prostředkům a stabilnímu sportovnímu nářadí od Hudora Vaše dítě rychle zjistí, jaká zábava je při pobytu na čerstvém vzduchu. Již nejmenší děti mohou poznávat své okolí na odrážedlech, pro o něco starší děti jsou k dispozici koloběžky a trampolíny. Rutinní jezdci zkouší Longboards a inlinové brusle. Vhodně k různým ročním obdobím najdete výrobky jako houpačky, plážové sady, létací draky nebo brusle. Děti každého věku tak najdou při každém počasí to správné sportovní náčiní od Hudory.


Naše nejprodávanější

HUDORA Roller Skates Advanced, růžová červenání, velikost 35-38
1.381 Kč