Děkujeme ➤ Kupóny pro Vás!
Děkujeme ➤ Kupóny pro Vás!
Sleva až
1750 Kč!
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
HUDORA ruční vozík flexibilní
Cena
4.912 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A295938

EAN: 4005998856970

HUDORA ruční vozík flexibilní
Tento text je přeložen automaticky.
Skládací ruční vozík v půlnoční modré barvě - ideální pro výlety a každodenní život Prohlídka blešího trhu, výzva ke Dni otců nebo rodinný piknik na pláži - bez něj už nebudete chtít jít!

Protože pokud máte důležité věci k přepravě, je váš nový nejlepší přítel manévrovatelný ruční vozík s nastavitelnou ojí. Lze jej otevřít v několika snadných krocích a pojme mnoho věcí: lehátko, grilovací zařízení, přepravka na nápoje, lopata, vědro a vyměnitelné oblečení - na všechno je místo.

Robustní ocelový rám a parkovací brzda na předních kolech zajišťují bezpečný stojan, aby se vozík během nakládání a vykládání nemohl odvalit. Praktické a šetří vaši náladu: skládací boční stěny. To znamená, že můžete svým dětem rychle sedět, pokud se jim při návštěvě zoo náhle unaví nohy. Bez ohledu na to, kde se nacházíte - na polních cestách, asfaltu nebo v terénu - si mimořádně široké pneumatiky poradí s obtížným terénem a z A do B se dostanete uvolněně. Inteligentní vozidlo samozřejmě rychle složíte zpět do miniaturních rozměrů. Dobře tedy padne do kufru nebo na zadní sedadlo. Pak si zabalte zásoby, nasaďte si opalovací krém na obličej a oslavte léto!

Podrobnosti o produktu:
  • Skládací vozík
  • Ocelový rám
  • Reflexní potisk loga
  • Funkce sedu přes sklopný boční panel
  • PALS na zadní straně pro tašky MOLLE
  • PU pneumatiky : Cca. 200 x 72 mm
  • Parkovací brzda na přední kola
  • Rozměry karoserie (délka x šířka x výška): cca. 90 x 58 x 75 cm
  • Vlastní hmotnost: cca. 9 kg
  • max. hmotnost uživatele 65 kg

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hudora

Od úzkého věku podporovat radost z pohybu

Díky šikovným dopravním prostředkům a stabilnímu sportovnímu nářadí od Hudora Vaše dítě rychle zjistí, jaká zábava je při pobytu na čerstvém vzduchu. Již nejmenší děti mohou poznávat své okolí na odrážedlech, pro o něco starší děti jsou k dispozici koloběžky a trampolíny. Rutinní jezdci zkouší Longboards a inlinové brusle. Vhodně k různým ročním obdobím najdete výrobky jako houpačky, plážové sady, létací draky nebo brusle. Děti každého věku tak najdou při každém počasí to správné sportovní náčiní od Hudory.


Naše nejprodávanější

HUDORA ruční vozík flexibilní
HUDORA ruční vozík flexibilní
4.912 Kč