❤ Ke Dni objímání ❤
❤ Ke Dni objímání ❤
SLEVA
až 500 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HUDORA Sada na lukostřelbu s terčem 78115

HUDORA Sada na lukostřelbu s terčem 78115

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 3-7 pracovních dnů
  • Poštovné zdarma od 850 Kč
750 Kč
Cena včetně DPH:

Popis výrobku

Číslo výrobku: A075641

HUDORA Sada na lukostřelbu s terčem 78115
Sada na lukostřelbu s terčem
Číslo výrobku: 78115


Detaily:
• Terč o průměru 49 cm se 3 nožkami
• Výška terče 100 cm
• 3 šípy, délka ca. 56,5 cm
• 1 luk, délka ca. 105 cm

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hudora

Od úzkého věku podporovat radost z pohybu

Díky šikovným dopravním prostředkům a stabilnímu sportovnímu nářadí od Hudora Vaše dítě rychle zjistí, jaká zábava je při pobytu na čerstvém vzduchu. Již nejmenší děti mohou poznávat své okolí na odrážedlech, pro o něco starší děti jsou k dispozici koloběžky a trampolíny. Rutinní jezdci zkouší Longboards a inlinové brusle. Vhodně k různým ročním obdobím najdete výrobky jako houpačky, plážové sady, létací draky nebo brusle. Děti každého věku tak najdou při každém počasí to správné sportovní náčiní od Hudory.


HUDORA Sada na lukostřelbu s terčem 78115
750 Kč