HUDORA Slackline s chráničem stromů 76656

HUDORA Slackline s chráničem stromů 76656


MOC¹
1.035 Kč
Cena
865 Kč
Poštovné zdarma!
Ušetříte
170 Kč (16%)
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A167916

HUDORA Slackline s chráničem stromů 76656
HUDORA Slackline pro začínající Acrobaty. Slackline nejen podporuje koncentraci, ale také trénuje vedle koordinace těla i držení rovnováhy. Skvělá věc, na HUDORA slackline je: Člověk nepotřebuje mnoho! Slackline lze rychle utáhnout s doprovodnými ráčny mezi dva pevné body a jde se na to. Kompletní sada obsahuje kromě Slackline i chránič stromů a řáčen. V praktické tašce lze sadu vzít kamkoli. Ti, kteří nemají zahradu, mohou Slackline našpanovat s přáteli v parku. Díky křiklavé žluté je Slackline jasně viditelná. HUDORA Slackline má délku 13 m a se svou šířkou 38 mm je ideální pro začátečníky.

Podrobnosti:
• Číslo výrobku výrobce: 76656
• Obsah: 1x ráčna s popruhem, 1x pás zvinut do kruhu, 2x ochrana stromů se suchými zipy, přenosní taška
• Slackline pro napínání mezi 2 pevnými body
• Rozměry: Popruh ráčen 3,8 x 200 cm, Zvinutý pás 3,8 x 1300 cm, chránič stromů cca 2 m
• Nosnost: max. 100 kg
• Věk: od 7 let.

Upozornění!
Jen pro domácí použití Používat pouze za dozoru dospělých.
Nevhodné pro děti do 36 měsíců, kvůli riziku spolknutí malých částí. Nebezpečí uškrcení! Hrozí nebezpečí spadnutí!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hudora

Od úzkého věku podporovat radost z pohybu

Díky šikovným dopravním prostředkům a stabilnímu sportovnímu nářadí od Hudora Vaše dítě rychle zjistí, jaká zábava je při pobytu na čerstvém vzduchu. Již nejmenší děti mohou poznávat své okolí na odrážedlech, pro o něco starší děti jsou k dispozici koloběžky a trampolíny. Rutinní jezdci zkouší Longboards a inlinové brusle. Vhodně k různým ročním obdobím najdete výrobky jako houpačky, plážové sady, létací draky nebo brusle. Děti každého věku tak najdou při každém počasí to správné sportovní náčiní od Hudory.


HUDORA Slackline s chráničem stromů 76656
MOC¹ 1.035 Kč
865 Kč
Top značky