Vše, co má kolečka
Vše, co má kolečka
se slevou
až 1000 Kč
00
Hod.
00
Min.
00
Sek.
Více zdei
HUDORA Vikingská hra Hägar 76473

HUDORA Vikingská hra Hägar 76473


Cena 331 Kč Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A236750

HUDORA Vikingská hra Hägar 76473
Finové jedou: Házecí hra HUDORA Hägar.

Klasická finská házecí hra Hägar je zábavná hra pro mladé i staré. Házecí hra HUDORA Hägar se skládá z dvanácti cílových dřevěných dílů a jednoho házecího dílu z borového dřeva. Pro nekomplikovanou a bezpečnou přepravu je dřevěná hra zabalena do síťoviny.

Detaily výrobku:
  • Materiál: borové dřevo
  • Obsah: Házecí dřevo a 12 cílovích dřívek včetně tašky ze síťoviny
  • Házecí dřevo: cca 22,5 x 4,8 cm, Ø: ca. 180g
  • Cílová dřívka: cca 15 x 4,8 cm, Ø: ca. 115g
  • Věk: od 3 let

Upozornění:
Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí zranění.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hudora

Od úzkého věku podporovat radost z pohybu

Díky šikovným dopravním prostředkům a stabilnímu sportovnímu nářadí od Hudora Vaše dítě rychle zjistí, jaká zábava je při pobytu na čerstvém vzduchu. Již nejmenší děti mohou poznávat své okolí na odrážedlech, pro o něco starší děti jsou k dispozici koloběžky a trampolíny. Rutinní jezdci zkouší Longboards a inlinové brusle. Vhodně k různým ročním obdobím najdete výrobky jako houpačky, plážové sady, létací draky nebo brusle. Děti každého věku tak najdou při každém počasí to správné sportovní náčiní od Hudory.


HUDORA Vikingská hra Hägar 76473
331 Kč
Top značky