HUDORA Wipp Scooter Race 14994

HUDORA Wipp Scooter Race 14994


Cena
3.196 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-4 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A236764

HUDORA Wipp Scooter Race 14994
Koloběžka HUDORA Wipp Scooter Race: Houpání trochu jinak!

Koloběžka HUDORA Wipp Scooter Race přináší nový požitek z jízdy díky inovativnímu ráčnovému pohonu. Rozhodnete se podle vlastní nálady, zda pojedete naklápěcím stylem, nebo "tradičně". S koloběžkou Wipp Scooter Race je kinetická energie je optimálně umístěna na silnici. Zrychlení je tedy možné i při vysokých rychlostech. Velmi sportovní koloběžka je vhodná pro milovníky motorových vozidel již od deseti let. Podvozek z oceli zajišťuje vysokou stabilitu a dlouhou životnost, díky hliníkové přední konstrukci zůstává skútr překvapivě lehký. Vysokorychlostní kolečka s průměrem větším než 200 mm jsou obzvlášť odolná vůči oděru. Inovativní ráčnový pohon a luxusní chromová ložiska ABEC 7 zajišťují vysokou rychlost a komfort jízdy. Navzdory svému sportovnímu charakteru je koloběžka Wipp Scooter Race také praktická: Uživatelsky přívětivý sklápěcí mechanismus pomocí nohy, výškově nastavitelná řídítka a ruční brzda jsou pohodlné vlastnosti. Díky své nosnosti až 100 kg je tato koloběžka ideální pro dospívající a mladé dospělé. Chcete-li zažít jiný druh jízdy na koloběžce a máte rádi vysokou rychlost, pak je pro vás HUDORA Wipp Scooter Race to pravé. Je to nová úroveň jízdy na koloběžce!

Podrobnosti:
 • Ráčnový pohon pro rychlou akceleraci.
 • Vysoké pohodlí a inovativní zábava při jízdě
 • Použitelné jako normální koloběžka
 • Včetně ruční brzdy
 • Stojánek
 • Výškově nastavitelná řidítka od 95 do 116 cm
 • Rozměr rozložené koloběžky: 97 x 43 x 117 cm
 • Rozměry ve složeném stavu: 100,7 x 35 x 13 cm
 • High-Rebound-kolečka 200 mm Ø z PU
 • Přední kuličkové ložisko 608 ABEC 7, zadní chromové kuličkové ložisko 6000
 • Hmotnost: cca 8,45 kg
 • Max. nosnost 100 kg

Upozornění Používat s ochranným příslušenstvím. Nepoužívat v silničním provozu!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hudora

Od úzkého věku podporovat radost z pohybu

Díky šikovným dopravním prostředkům a stabilnímu sportovnímu nářadí od Hudora Vaše dítě rychle zjistí, jaká zábava je při pobytu na čerstvém vzduchu. Již nejmenší děti mohou poznávat své okolí na odrážedlech, pro o něco starší děti jsou k dispozici koloběžky a trampolíny. Rutinní jezdci zkouší Longboards a inlinové brusle. Vhodně k různým ročním obdobím najdete výrobky jako houpačky, plážové sady, létací draky nebo brusle. Děti každého věku tak najdou při každém počasí to správné sportovní náčiní od Hudory.


HUDORA Wipp Scooter Race 14994
3.196 Kč
Top značky