HUDORA žebřík pro houpačku Vario
Cena
4.708 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A297392

EAN: 4005998854686

HUDORA žebřík pro houpačku Vario
Tento text je přeložen automaticky.
Konečně houpací rám, který si může užít celá rodina!

HUDORA houpací rám Vario se svým nadčasovým a moderním designem harmonickým designem zapadne do každé zahrady. Díky robustnímu čtvercovému rámu a diskrétním přírodním barvám je Vario skutečným poutačem. A to nejlepší: Otočný rám je navržen tak, aby jej bylo možné snadno vysunout a doplnit. V základním balení jsou zemní kotvy pro zapuštění do betonu a stabilní houpačka desky. A to není vše: Díky volně nastavitelnému systému odpružení je Vario vhodné pro mnoho dalších variant houpačky. Jako rozšíření v systému -Vario HUDORA jsou k dispozici gondola, hnízdo hnízda a žebřík. Houpací lana houpačky na palubě jsou samozřejmě také individuálně nastavitelná. Vario tak žije podle svého jména a roste s měnícími se potřebami dětí. Flexibilní, bezpečné houpání zábavné, odolné a s inovativním designem!

Podrobnosti o produktu:
  • Žárově pozinkovaný a práškově lakovaný
  • 6 žebřík příčky na obou stranách
  • Příčle vzdálenost cca. 31 cm
  • Šířka příčky cca. 60 cm
  • Bezpečné upevnění bez vyvrtaných otvorů
  • Dvojité zajištění pomocí šroubové spony a zavěšení popruhu
  • Se zemní kotvou pro betonování
  • Max . Hmotnost uživatele 100 kg

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

Hudora

Od úzkého věku podporovat radost z pohybu

Díky šikovným dopravním prostředkům a stabilnímu sportovnímu nářadí od Hudora Vaše dítě rychle zjistí, jaká zábava je při pobytu na čerstvém vzduchu. Již nejmenší děti mohou poznávat své okolí na odrážedlech, pro o něco starší děti jsou k dispozici koloběžky a trampolíny. Rutinní jezdci zkouší Longboards a inlinové brusle. Vhodně k různým ročním obdobím najdete výrobky jako houpačky, plážové sady, létací draky nebo brusle. Děti každého věku tak najdou při každém počasí to správné sportovní náčiní od Hudory.


Hodnocení

Hodnocení zákazníků: HUDORA žebřík pro houpačku Vario
4.5
3 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 2
 
4 hvězdičky
| 1
 
3 hvězdičky
| 0
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější

HUDORA žebřík pro houpačku Vario
HUDORA žebřík pro houpačku Vario
4.708 Kč