Interaktivní narozeninový dort Hape
NOVINKA -26%
MOC¹
984 Kč
Cena
724 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Ušetříte
260 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do ca 1-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A346772

EAN: 6943478034907

Interaktivní narozeninový dort Hape
Tento text je přeložen automaticky.
Dort má šest dílů a je dodáván s kartonovou párty čepicí, naběračkou na dort, třemi čokoládovými aden oplatkami a třemi jahodovými plátky.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 21,3 x 21,3 x 13,5 cm
  • Materiál: MDF, překližka, masivní dřevo, ABS, PP
  • 3x baterie AAA jsou součástí balení
  • Věk: od 3 let
Pozor:
Nádobí není vhodné pro použití se skutečnými potravinami. Nepřicházejte do styku s potravinami. Před předáním hračky dítěti odstraňte obal. Tyto informace si prosím uschovejte na bezpečném místě. Dekor a barevné variace jsou možné!

Sponzorováno

product_detail_ad

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Značka

HAPE

Hry, které zvou k učení a objevování

Co začalo výukovými hračkami ve školce se časem vyvinulo k mezinárodní firmě, která nabízí mnohem širší paletu výrobků. Hape se pokouší podnítit fantazii dítěte prostřednictvím svých hraček, panenek a dětských hudebních nástrojů a přiblížit jim hrou základní fyzikální a geografické zákony a dát jim hudební zkušenosti. U Hape je zastoupeno vše, co si žádá zvědavé srdce dítěte počínaje skládacími hračkami pro nejmenší po strategické hry a sady s glóbem pro větší děti.


Naše nejprodávanější

Interaktivní narozeninový dort Hape
Interaktivní narozeninový dort Hape
MOC¹ 984 Kč
724 Kč