INTEX® Swim Center™ Pool Wishing Well - 279 x 36 cm

INTEX® Swim Center™ Pool Wishing Well - 279 x 36 cm


Cena
868 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A157008

INTEX® Swim Center™ Pool Wishing Well - 279 x 36 cm
Veliký dětský bazének od firmy Intex s veselými vodními motivy. Skvělá zábava při koupání pro ty nejmenší. Díky funkci 2 v 1 budou letní vodní hrátky ještě pestřejší, s tímto bazénkem v bazénku. Tak se naskýtá spousta možností k vdním hrátkám bez omezení. Bazén obsahuje rozstřikovač a vypouštěcí ventil.

Podrobnosti:
  • Rozměry: 279 x 36 cm
  • Mini bazének: průměr: 29 cm
  • Objem mini bazénku: 29 l
  • Záplaty na opravu jsou součástí.
  • Objem vody při naplnění z 66%: cca 208 litrů
  • Věk: od 3 let

Upozornění Nenechávejte děti hrát si bez dozoru! Nebezpečí utonutí. Děti se mohou utopit i v malém množství vody! Vyprázdněte bazén, pokud se dál nepoužívá. Nepokládejte na beton, asfalt nebo jiný tvrdý materiál. Často měňte vodu (zejména v horkém počasí), nebo pokud je výrazně špinavá. Tato hračka je určena pro venkovní použití. Použití pouze na doma (domácí zahradu)

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

INTEX® Swim Center™ Pool Wishing Well - 279 x 36 cm
868 Kč
Top značky