Izolační pouzdro Hauck Refresh Me

Izolační pouzdro Hauck Refresh Me


Cena
300 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A086044

Izolační pouzdro Hauck Refresh Me
HAUCK Refresh Me 2

Výborné pouzdro na lahvičky na cestách. Dvojitá izolace udrží nápoje mnohem déle chladné nebo teplé i při extrémních teplotách. Je dostatečně velké pro velkou dětskou lahvičku nebo výživu. Refresh Me má malou síťku i velmi kvalitní zip. Snadné upevnění na každém kočárku nebo golfovém kočárku.

Informace o výrobku:
• Pro všechny standardní dětské lahvičky nebo výživy
• Izolační vnitřní stěna
• Upevní se na madle pomocí suchého zipu
• Odolný materiál
• Izolační
• Snadná manipulace
• Omyvatelné
• Rozměry (max.): 23 x 80 cm
• Hmotnost: 0,085

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Servis

Rádi odpovíme na Vaše otázky

Popis výrobku není dostatečný? Máte další otázky ohledně vybraného výrobku? Kontaktujte náš zákaznický servis, který v případě potřeby kontaktuje výrobce a zodpoví Vaše otázky.

Značka

Hauck

Pohodlí pro dítě i rodiče

Hauck byl založen v Oberfranken v Německu, ale obchoduje již mezinárodně. Firma s téměr stoletou tradicí je velmi ceněna zejména kvůli kočárkům a golfovým kočárkům. Na prvním místě stojí bezpečnost. Pětibodový pásový systém, neustále kontrolované brzdy i přesvědčivá kvalita výrobků jsou jen některé faktory, které upevňují loyalitu zákazníků. Navíc nabízí kočárky Hauck četné funkce, které se přizpůsobí individuálním potřebám dítěte a tím garantují jeho maximální pohodlí.


Naše nejprodávanější

Izolační pouzdro Hauck Refresh Me
300 Kč
Top značky