JANE Quartz 2016 - S53 Red

JANE Quartz 2016 - S53 Red

  • Skladem
  • Dodací lhůta: 1-3 pracovní dny
  • Poštovné zdarma!
  • Ještě 6 kusy k dispozici!

5.990 Kč
5.355 Kč
Cena včetně DPH:
Ušetříte 635 Kč

Popis výrobku

Číslo výrobku: A157182

JANE Quartz 2016 - S53 Red
Třída 2/3, 15-36 kg, od ca. 3 do 12 let

Nejvyšší kvalita s jedinečným, exkluzivním designem.
Nová autosedačka Quartz je nejnovější model, který přibyl k autosedačkám od Jané. Quartz je autosedačka s Isofixem, která byla vyvinuta pro věkové třídy 2/3 a váhové třídy od 15 - 36 kg. Toto technicky vyspělé zařízení je vybaveno regulačním systémem Proportional Height Adjustement, které umožňuje plnou regulovatelnost nastavení sedačky až do 11 výšek. Při zvýšení výšky sedačky se posunuje nejen opěrka hlavy, ale i zádová opěrka se přizpůsobí na odpovídající výšku. Tím je zajištěno, že je dítě maximálně chráněno během všech svých růstových fází. Dítě sedí pohodlně, protože Quartz umožňuje regulaci zádové opěrky do 3 poloh a je polstrován prodyšným materiálem s povrchem Soft Touch.

Podrobnosti:
• Přizpůsobení: Quartz je dětská autosedačka pro více věkových tříd, která se díky kompletnímu nastavení výšky do 11 poloh přizpůsobí každé růstové fázi dítěte. Stačí povytáhnout zádovou opěrku a opěrku hlavy.
• Maximální postranní ochrana díky skořepině chránící tělo, která snižuje možný náraz a zvyšuje tlumící účinek.
• 3 polohy zádové opěrky umožňují větší pohodlí miminka.
• Opěrka hlavy vybavena velkými postranními chrániči zajišťuje v případě nárazu, že hlava dítěte zůstane po celou dobu v ochranné oblasti autosedačky a tím garantuje nejvyšší ochranu.
• Odvětrání: Ergonomický tvar s odvětrávacími otvory, které usnadňují transpiraci dítěte.
• Prodyšné polstrování s povrchem Soft Touch. Potahy se dají stáhnout a vyprat.
• Upevnění pomocí Isofixu, který znamená exta bezpečnost a zajišťuje stabilitu autosedačky.

Servis

Garance výměny - V případě nehody garantujeme výměnu autosedačky!

Dokonce i boční náraz při nízké rychlosti může vést k poškození autosedačky. Pokud jste autosedačku koupili u nás, garantujeme Vám její bezplatnou výměnu po dobu dvou let od koupě.

Podrobnosti

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

JANE Quartz 2016 - S53 Red
5.990 Kč
5.355 Kč