Janod hračky do koupelny - čistá zvířátka 3 kusy

Janod hračky do koupelny - čistá zvířátka 3 kusyCena
260 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A291716

EAN: 3700217347079

Janod hračky do koupelny - čistá zvířátka 3 kusy
Tento text je přeložen automaticky.
Tato legrační zvířata ke koupání musí být vyčištěna. Krokodýl, hroch a slon se valili v bahně. Všichni jsou špinaví, ponořte je do vany a umyjte je! Při kontaktu s vodou skvrny zmizí a zvířata jsou opět čistá!

Detaily produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 14 , 0 x 5,5 x 16,0 cm
  • Materiál: plast
  • Věk: od 10 měsíců
Pozor
Nechte veškerou vodu z hraček do koupele dobře opláchnout a nechat zaschnout. Po použití pečlivě očistěte a nechte zaschnout. Vyvarujte se kontaktu s porézními povrchy. Vysušte na vzduchu, ne v bubnové sušičce. Hračky do koupele používejte pouze v mělké vodě a pod dohledem dospělých!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Janod hračky do koupelny - čistá zvířátka 3 kusy
Janod hračky do koupelny - čistá zvířátka 3 kusy
260 Kč