Janod koupelové hračky  - arctic 4 kusy

Janod koupelové hračky - arctic 4 kusyCena
289 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A291712

EAN: 3700217347048

Janod koupelové hračky - arctic 4 kusy
Tento text je přeložen automaticky.
Sladká voda šplouchá ve formě 4 zvířat z polárního kruhu: lední medvěd, tučňák, tuleň a sob. Snadno se drží v ruce, po celé hodiny hraní ve vaně!

Detaily produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 17,0 x 5,5 x 16,0 cm
  • Materiál: plast
  • Věk: od 10 měsíců
Pozor
Vypusťte veškerou vodu koupací hračky, dobře opláchněte a nechte uschnout. Po použití pečlivě očistěte a nechte zaschnout. Vyvarujte se kontaktu s porézními povrchy. Vysušte na vzduchu, ne v bubnové sušičce. Hračky do koupele používejte pouze v mělké vodě a pod dohledem dospělých!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Janod koupelové hračky  - arctic 4 kusy
Janod koupelové hračky - arctic 4 kusy
289 Kč