Janod MagnetiBook Alpha bet (anglicky)

Janod MagnetiBook Alpha bet (anglicky)Cena
505 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-5 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A283826

EAN: 3700217327125

Janod MagnetiBook Alpha bet (anglicky)
Tento text je přeložen automaticky.
Naučte se modlit se Alpha v angličtině!

Magnetická variace a kombinovaná hračka. Naučte se sázku Alpha (anglická verze). Vzdělávací hračka vyrobená z lepenky, která se naučí sázku Alpha v angličtině. Vhodné pro děti od 3 do 8 let. Kompletní se širokou nabídkou příslušenství. 104-dílný dopis v jasných barvách a zabalený do kvalitní skládací krabice. Skládá se z 26 barevných magnetických obrázků, které ukazují, která slova mají být umístěna. To bude hravě trénovat sázku Alpha a stimulovat fantazii a kreativitu vašeho dítěte. Praktická odkládací schránka umožňuje snadnou a pohodlnou přepravu, takže si vaše dítě může vzít svou oblíbenou hračku s sebou kamkoli.

Podrobnosti:
  • Obsah: 104 písmen a 26 motivových magnetů
  • Věk: od 3 let

esteem
Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Janod MagnetiBook Alpha bet (anglicky)
505 Kč