Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Janod ® Magnetický labyrint "Les
eko
Janod ® Magnetický labyrint "Les
Momentálně vyprodáno

MOC¹
569 Kč
Cena
524 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A308096

EAN: 3700217353117

Janod ® Magnetický labyrint "Les
Tento text je přeložen automaticky.
Děti od 2 let mohou pomocí této krásné hry trénovat jemnou motoriku.

Z venkovského domu je třeba pomocí magnetického pera přesunout 16 kuliček bludištěm do příslušných oblastí! Červené kuličky musí jít k lesním jahodám, fialové k ostružinám atd. ... Musíte však dávat pozor, abyste správně projeli turniketem a posunuli magnetickou kládu tak, aby se kulička nezablokovala!

Tato hra je ideální pro procvičování jemné motoriky a učení se, jak správně držet tužku! Tato hra na trpělivost a zručnost je vyrobena ze dřeva certifikovaného FSC® z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem.

Podrobnosti o produktu:
  • Rozměry (délka x šířka x výška): 21 x 1,7 x 25 cm.
  • Certifikát FSC.
  • Pokyny pro údržbu: Čistěte pouze mírně navlhčeným hadříkem. Nepoužívejte čisticí prostředky.
  • Věk: od 24 měsíců

Sponzorováno

product_detail_ad

Ekologie

Udržitelný materiál

Mezi udržitelné materiály se řadí suroviny získané přírodním vypěstováním, kontrolovaným chovem zvěře, ale také materiály, které se získávají třeba z cukrové třtiny. Přírodní pěstování neumožňuje využití pesticidů a chrání tím přírodu. Bio plasty potřebují velmi nízký poměr fosilních surovin při výrobě a dlouhodobě tím snižují vypouštění emisí do prostředí ve srovnání s běžnými plasty. Existuje také řada pečetí, které označují výrobky vyrobené z udržitelných materiálů. Patří mezi ně například pečeť FCS® (Forest Stewardship Council), která zaručuje udržitelné lesní hospodaření, značka LENZING ECOVERO, která vyrábí udržitelnou viskózu, nebo standard Responsible Wool & Down, který zaručuje dobré životní podmínky zvířat a udržitelné využívání pastvin.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Hodnocení

Hodnocení zákazníků: Janod ® Magnetický labyrint "Les
4.5
11 Hodnocení zákazníků
 
5 hvězdičky
| 8
 
4 hvězdičky
| 0
 
3 hvězdičky
| 3
 
2 hvězdičky
| 0
 
1 hvězdička
| 0
Co je eKomi?

100% skutečná odezva od zákazníků

Všechny recenze produktů pocházejí od skutečných zákazníků, kteří si zboží u nás zakoupili.

Naše nejprodávanější