Janod® Sada na hraní v kufru - pohádkový hrad

Janod® Sada na hraní v kufru - pohádkový hrad


Cena 1.128 Kč Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 1-2 pracovní dny

Popis výrobku

Číslo výrobku: A240935

Janod® Sada na hraní v kufru - pohádkový hrad
Skládací zámek a podlahová skládačka pro hry na pohádkový zámek. Ponořte se do krásného světa princezny a jejího okouzlujícího prince ! Můžete připravit nejpříjemnější recepci tak, aby princezna konečně našla svého okouzlujícího prince!

Velmi praktické - jakmile je ples u konce, můžete vše uložit a případně vzít všude s sebou. Kufr se všemi potřebnými doplňky k vytváření krásných příběhů: sedm dřevěných doplňků, např. tři princezny, pohádkový princ se svým koněm a vozík tažený jednorožcem. Kromě toho je k dispozici 21 kartonových doplňků, např.kašna, zrcadlo, narozeninový dort, dva stoly (+ stojan) a čtyři křesla, čtyři stromy, šest křovin a dvě růžové slavobrány.

Velká skládačka (75 x 75 cm) s 16 díly tvoří zahradu a příkopy kolem hradu.

Podrobnosti:
  • Obsah: 16 dílů podlahové skládačky, 28 kusů příslušenství
  • Rozměry: 41,5 x 12 x 28 cm
  • Velikost podlahové skládačky: 75 x 75 cm
  • Věk: od 4 let

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí zadušení malými dílky.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Janod® Sada na hraní v kufru - pohádkový hrad
1.128 Kč
Top značky