Naše alternativa k vyprodanému výrobku

Janod Tropik - multifunkční hračka
eko
Momentálně vyprodáno
Cena
866 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH

Popis výrobku

Sponzorované produkty

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A348882

EAN: 3700217382681

Janod Tropik - multifunkční hračka
Tento text je přeložen automaticky.
Podrobnosti o produktu:
 • Věk: od 12 měsíců
 • Tento trojúhelník aktivit v pestrých barvách vás zve na výlet do tropů.
 • Tento trojúhelník se 7 aktivitami - bludiště, zrcadlo, ozubená kola k otáčení, matice ke šroubování, počítadlo, výrobník deště, válec k seřazení - bude vaše dítě provázet při jeho prvních zkušenostech s učením.
 • Trojúhelník stimuluje sluch, soustředění a jemnou motoriku.
 • Hračka vyrobená ze dřeva FSCTM, natřená vodou ředitelnou barvou

Rozměry a hmotnost:
 • Rozměry ve smontovaném stavu (délka x šířka x výška): 20 x 18 x 16 cm.
 • hmotnost: 0,85 kg

Materiál a péče:
 • Hračka na dřevo FSCTM a barva na vodní bázi

Součástí dodávky je:
 • Trojúhelník aktivit

Varování a bezpečnostní pokyny:
  Upozornění: Nevhodné pro děti mladší 12 měsíců.

Sponzorováno

product_detail_ad

Ekologie

Udržitelný materiál

Mezi udržitelné materiály se řadí suroviny získané přírodním vypěstováním, kontrolovaným chovem zvěře, ale také materiály, které se získávají třeba z cukrové třtiny. Přírodní pěstování neumožňuje využití pesticidů a chrání tím přírodu. Bio plasty potřebují velmi nízký poměr fosilních surovin při výrobě a dlouhodobě tím snižují vypouštění emisí do prostředí ve srovnání s běžnými plasty. Existuje také řada pečetí, které označují výrobky vyrobené z udržitelných materiálů. Patří mezi ně například pečeť FCS® (Forest Stewardship Council), která zaručuje udržitelné lesní hospodaření, značka LENZING ECOVERO, která vyrábí udržitelnou viskózu, nebo standard Responsible Wool & Down, který zaručuje dobré životní podmínky zvířat a udržitelné využívání pastvin.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později. Doručení je možné pouze v rámci České republiky a Slovenska.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější