Jollein hudební kolotoč lama

Cena
1.019 Kč
Poštovné zdarma!
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A259763

EAN: 8717329345812

Jollein hudební kolotoč lama
Krásný hrací kolotoč s lamou. Krásná hudba vaše dítě uspí. Roztomilé lamy přitom vypadají nádherně. Vaše dítě je může s postýlky pozorovat. Lamy jsou šedé a bílé a plněné polyesterovými vlákny.

Podrobnosti:
  • S hudbou
  • Krásný design s lamou
  • Barva: šedá a bílá
  • S polyesterovou výplní
  • Pomáhá dětem usnout
Upozornění:
Kolotoč není žádná hračka! Slouží pouze pro optickou stimulaci a musí být vždy uložen mimo dosah dítěte kvůli udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty.
Odstraňte tuto hračku dříve, než dítě začne lézt po všech čtyřech, abyste předešli možným poraněním. Jenom ruční praní, nebarvit, nesušit v sušičce, nežehlit a chemicky nečistit.

Příslušenství

Cena
184 Kč
Cena
223 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Jollein hudební kolotoč lama
1.019 Kč