Naše alternativa k vyprodanému výrobku

jollein Plate Indians Black White
Momentálně vyprodáno

jollein Plate Indians Black WhiteCena
144 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH

Produkty ze série Jollein Indians

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A260408

EAN: 8717329335639

jollein Plate Indians Black White
Tento text je přeložen automaticky.
Tato kolekce je speciálně navržena pro malé dobrodruhy. Pro tento hravý a dobrodružný tisk byly použity tipis, šipky a trojúhelníky. Protože všechno bylo udržováno v černé a bílé, tato krásná a hravá série se vejde do každé kuchyně.

S touto krásnou deskou bude vaše malé miláček určitě jíst jídlo, protože čím více vaše dítě sní, tím více bude podívejte se na krásný otisk. Díky použitému materiálu nelze desku rozbít pouhým pádem. Kromě toho lze desku snadno vložit do myčky.

Detaily produktu:
  • Zakřivená vnější stěna a zaoblený okraj desky usnadňují lžící jídla
  • 100% melamin
  • Bez BPA
  • Od 6 měsíců
  • černá / bílá
  • 1 destička

Příslušenství

Cena
130 Kč

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější