joyfill had do hnízdčka Little Stars
Varianta:
  • joyfill had do hnízdčka Little Stars
  • joyfill had do hnízdečka Rustikální hvězdy béžové

Cena
822 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A299969

EAN: 4044319042883

joyfill had do hnízdčka Little Stars
Tento text je přeložen automaticky.
Pokud jde o kvalitu spánku dítěte, je obzvláště důležité vybrat ten správný a nejlepší hnízdový polštář. Měli byste být velmi selektivní a používat vysoce kvalitní produkty. Joyfill Nest Polštář nabízí vše, co dítě potřebuje, aby našlo extrémně dobrý a uvolněný spánek. Nestchenschlange je nejen přesvědčivý jako praktická ochrana hlavy v postýlce. I po narození dítěte zůstává radost z designu Made in Germany. Polštář lze snadno integrovat do hry nebo do mazlení.

Hnízdící had je naplněn těmi nejlepšími dutými vlákny. Dutá vlákna jsou spředená vlákna s jedním nebo více dutými prostory uvnitř. V textilním sektoru jsou dutá vlákna většinou vyrobena z polyesteru. Prostřednictvím dutých prostorů a dalšího zvlnění mohou dutá vlákna dobře zachytávat vzduch a ukládat tak teplo. Dutá vlákna mohou být zpracována na rouno nebo kuličky z vláken a sloužit tak jako snadno ošetřitelná výplň do přikrývek a polštářů.

Tento dětský polštář Joyfill enormně zvýší kvalitu spánku vašeho dítěte. Tikot Joyfill Nestchenschlange má dlouhý skrytý zip a je vyroben ze 100% bavlny. Množství náplně lze individuálně nastavit pomocí zipu na spacím polštáři s dutými vlákny. Dlouhý skrytý zip - který vytváří otvor v tunelu - umožňuje snadné a pohodlné doplňování hnízdícího hada dutými vlákny. Extra měkké a silné látky, které jsou vyrobeny extrémně kvalitně, se nejen snadno plní díky dlouhému a téměř neviditelnému zipu, ale také se snadno a rychle zakrývají.

Joyfill Nestchenschlange pro pohodu a bezpečnost v postýlce. praktická ochrana hlavy v postýlce přesvědčí svým komfortem. Zve vás na mazlení a hraní. Ochrana, pohodlí a útulnost ve skvělých barvách a designech. “

Podrobnosti o produktu:
  • Materiál: 100% bavlna (Jersey)
  • výplňový materiál: duté vlákno
  • Rozměry: 180 cm x 14 cm

Pokyny pro péči:
  • Stroj prát na 60 ° C
  • Vhodné pro sušičky
  • Žehlit na nízkou teplotu

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

joyfill had do hnízdčka Little Stars
joyfill had do hnízdčka Little Stars
822 Kč