joyfill Original Flexofill polštář na kojení rosé 190 cm

joyfill Original Flexofill polštář na kojení rosé 190 cm


Varianta:
 • joyfill Original Flexofill polštář na kojení rosé 190 cm
 • joyfill Original Flexofill polšář na kojení světle modrý 190 cm
 • joyfill Original Flexofill polštář na kojení Vichy šedá 190 cm
 • joyfill Original Flexofill polštář na kojení Vichy zelená 190 cm
 • +2

882 Kč
Cena
830 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
do 2-3 pracovních dní u Vás

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Sponzorované produkty

Číslo výrobku: A281316

EAN: 4044319013111

joyfill Original Flexofill polštář na kojení rosé 190 cm
Polštář na kojení joyfill vám pomůže relaxovat během těhotenství. Během těhotenství se bříško zvětšuje a často již není možné ležet v zádech nebo na břiše.
Polštář na kojení joyfill vás podpírá, když ležíte po boku. Polštář se přitom podloží pod břicho a zafixuje mezi nohy. Přitom se odlehčí zádům a celé tělo tak může relaxovat.
Pro pohodlný spánek je možné polštář podložit za zády a tak zabránit nechtěnému otočení na záda během spánku.

Při kojení:
Polštář na kojení a k relaxaci vám uleví během celého období kojení. Při kojení může často vzniknout nepohodlí, jako je napětí v oblasti ramene a hrudníku a bolest v bradavkách. Příčinou těchto obtíží Polštář na kojení joyfill vám pomůže během kojení ulevit svalům paží, ramen, krku a zad. Polštář ve tvaru podkovy lze přikládat k tělu zpředu, ze strany nebo zezadu. Díky pružným výplňovým materiálům se polštář vždy přizpůsobí tělu. Polštář lze také použít jako oporu dítěte pro klidné a uvolněné kojení.

Po kojení:
Polštář můžete používat k odpočinku také po období těhotenství. Můžete jej využít jako oporu při ležení nebo sezení. Můžete jím podložit chodidle či jej použít jako oporu zad vleže. Rovněž může podpírat dítě v poloze lehu nebo sedu a pomáhat mu při prvním nácviku sedu. Dítě bude mít pocit jistoty a opory.
Lehoučká výplň nevydávající téměř žádné zvuky z nejjemnějších mikrokuliček EPS zajistí nerušený spánek. Ideálně se přizpůsobí a zajistí pohodlí - bez ohledu na polohu.

Detaily:
 • Materiál: 100% bavlna
 • Výplň: 42 litrů mikrokuliček EPS
 • Rozměry: 190 x 40 cm
Péče:
 • Vhodné do pračky na 30 °C
 • Vhodné do sušičky
 • Na nízký stupeň je možné žehlit.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

joyfill Original Flexofill polštář na kojení rosé 190 cm
joyfill Original Flexofill polštář na kojení rosé 190 cm
882 Kč
830 Kč