Käthe Kruse Cuddle látková žába Chopin

Käthe Kruse Cuddle látková žába Chopin


Cena
551 Kč
Poštovné zdarma od 850 Kč
Všechny ceny vč. DPH
Dodací lhůta: 2-3 pracovní dny

Popis výrobku

To by se Vám také mohlo líbit

Tyto výrobky byly také koupeny

Číslo výrobku: A248199

EAN: 4030936277395

Käthe Kruse Cuddle látková žába Chopin
Tento text je přeložen automaticky.
S mazlivým hadříkem mají děti věrného společníka od začátku. Ať už se chcete utěšit, mazlit se nebo hrát, vždy je to. Hliníková tkanina je vyrobena ze 2 vrstev, skládajících se z pruhovaného dresu a bavlny a má měkkou froté látku. Je 30 cm vysoký a má v rozích typické uzly. Žába nosí zelenou tečkovanou šálu.

Podrobnosti:
  • Velikost: 30 cm
  • Materiál: velur a bavlna
  • Výplň: polyesterová vata
  • Jemné praní 30 ° C
  • Věk: od 0 měsíců

úcta
Před odesláním hračky vašemu dítěti odstraňte obal včetně upevňovacího materiálu. Tyto informace uschovejte na bezpečném místě.

Informace o zaslání

Doručení zásilek:

Vezměte prosím na vědomí, že zboží máme na dvou skladech, takže může dojít k doručení druhého nebo dalších balíků o nějaký den později.

Na telefonní číslo, které jste udali v objednávce, Vám PPL v den doručení (od pondělí do pátku) pošle SMS s přibližným časem doručení (čas není garantován) a tel. číslem na řidiče, který Vám balík veze. Pokud se s řidičem nedomluvíte např. na jiný den doručení nebo jinou adresu, pokusí se v daný den doručit. Jestliže Vás nezastihne, opakuje se totéž následující pracovní den. Pokud Vás ani druhý den nezastihne, zůstává balík po 10 dnů uložen na depu PPL. Pak je nám vrácen.

Naše nejprodávanější

Käthe Kruse Cuddle látková žába Chopin
551 Kč